Українські кінолокації презентували на виставці FOCUS в Лондоні

Українські кінолокації презентували на виставці FOCUS в Лондоні

Українські кінолокації презентували на виставці FOCUS в Лондоні
пресслужба Держкіно

Український стенд під гаслом Ukraine is your destination був представлений на виставці, присвяченій промоції кінолокацій та продакшн-сервісів з усього світу.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

Україна вчетверте стала учасницею FOCUS і після карантинної перерви повернулась до Лондона зі стендом.

Український стенд працював презентував найповнішу інформацію щодо продакшн-потужностей та локацій для зйомок в Україні. На моніторах стенду транслювались надані українськими компаніями відеоматеріали – тизери, трейлери, шоуріли та проморолики кінокомісій.

Відвідувачі виставки мали нагоду ознайомитися з останніми напрацюваннями напрямку промо українських локацій:

  • онлайн-каталогом українських локацій Ukrainian Film Locations;
  • каталогом локацій Львова LvivLocationGuide;
  • інформаційними брошурами про систему кеш-рібейтівДержавна підтримка кінематографії у формі субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземними кінематографістами при виробництві (створенні) фільму і державну підтримку у сфері кіно.
Український стенд працював під гаслом Ukraine Is Your Destination
Український стенд працював під гаслом Ukraine Is Your Destination. пресслужба Держкіно

У межах офіційної програми FOCUS 2021 було проведено презентацію "Discover Ukraine: 2021 Incentives and Locations", що мала на меті представити міжнародній аудиторії позитивні зміни в українській індустрії аудіовізуального контенту. Основний фокус було зосереджено на представленні діючої системи кеш-рібейтів та різноманітності українських локацій.

Також аудиторії виставки презентували проєкти, реалізовані Українською кіноасоціацією за підтримки Держкіно – Експедиції локаціями для зйомок в Україні 2020 та 2021 років. Під час яких разом із провідними українськими менеджерами було досліджено сотні локацій, а результати оформлено в зручний каталог-маршрут.

Окрім того, програма презентації включала загальну інформацію про Україну, ключові показники національного кіноринку, кейси успішних на міжнародній арені українських проєктів, інформацію про систему державного фінансування, інфраструктуру, основних гравців ринку, локації, останні досягнення індустрії та переваги організації зйомок в Україні.

Українські кінолокації презентували на виставці FOCUS в Лондоні
Українські кінолокації презентували на виставці FOCUS в Лондоні. пресслужба Держкіно

До презентації долучилися представники українських компаній, що мають значний досвід співпраці з міжнародними проєктами. Українських колег підтримав британський копродюсер створеного за підтримки Держкіно шпигунського трилера "Спадок брехні" (Legacy of Lies) Марк Фоліньо (Mark Foligno). Він поділився успішним досвідом фільмування в Україні й дав високу оцінку професійному рівню організації зйомок.

Презентацію України відвідали близько півсотні міжнародних продюсерів та представників продакшенів, а організатори відзначили помітний інтерес відвідувачів виставки до українського заходу.

Виставка FOCUS проходила у Лондоні 7-10 грудня. Серед країн-учасниць, які також представили свої презентації протягом двох днів виставки, були Кіпр, Португалія, Хорватія, Греція, Бельгія (Фламандський район) та багато інших.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок