В Україні запустили сайт "Книгоманія" для популяризації читання серед дітей

В Україні запустили сайт "Книгоманія" для популяризації читання серед дітей

В Україні запустили сайт "Книгоманія" для популяризації читання серед дітей
. Unsplash

Громадська організація “Форум видавців”, яка вже майже 30 років займається промоцією читання та популяризацією книговидання в Україні, запустила сайт під назвою "Книгоманія", де за допомоги методів STEM-освітиАкронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). планує популяризувати культуру читання та природничо-наукових дисциплін серед дітей – повідомляє Читомо.

Сайт розрахований на учнів 5-8 класів. Тут є анонси новинок, корисні матеріали, відеоогляди книжок, буктрейлери та читацькі MINT-проєктиТе ж саме, що і STEM. Німецькомовна абревіатура від Математики, Інформатики, Природознавчих наук та Техніки.. Крім заохочення до читання Книгоманія сприятиме розвитку здібностей до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.

"Ми впевнені, що дослідження світу за допомогою читання та STEM/MINT-освіти сприятиме вихованню нового покоління — успішних молодих людей, з розвинутими комунікативними навичками, науковим і критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню, які прагнуть розвиватися та покращувати суспільство", − пояснила заступниця директорки ГО "Форум видавців" Анна Батищева в пресрелізі.

Окремий розділ сайту присвячений дитячим україномовним книжковим новинкам, зараз у базі майже 600 видань: навчальні, науково-популярні, художні, комікси. До кожної з книжок написали анотацію, інформацію про видавництво.

В Україні запустили сайт "Книгоманія" для популяризації читання серед дітей

Всеукраїнський конкурс дитячого читання “Книгоманія” започатковано у 2002 році, з 2005 року він проводиться як загальнонаціональний.

За цей час у Конкурсі взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, у понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках.

Читайте також

Перемоги й поразки "Книжкового Арсеналу": без тисняви, з музикою, але в пилюці й під сонцем

Книжки і Minecraft: чому ваші діти можуть читати будь-що, і це нормально

Як зробити сучасну українську літературу видимою у світі

На початок