В Україні хочуть створити музей електронної пропаганди Росії

В Україні хочуть створити музей електронної пропаганди Росії

В Україні хочуть створити музей електронної пропаганди Росії
. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, фото: УНІАН

В Україні хочуть створити музей електронної пропаганди Росії. Про це розповів віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Про це з посиланням на інтерв'ю виданню "Гордон" повідомляє "Детектор медіа". Михайло Федоров розповів, як під час президентської кампанії 2019 вони створили "Бібліотеку чорного піару імені Петра Олексійовича".

Таким чином digital-команда штабу Володимира Зеленського, яку очолював Федоров, зібрала приклади чорного піару, який поширювався у соцмережах та у вигляді друкованих матеріалів. На їхню думку, весь цей негатив замовила команда його опонента – Петра Порошенка.

"У нас не було грошей боротися з цим – опоненти вливали мільйони доларів. І тоді ми зробили проєкт "Музей чорного піару імені Петра Олексійовича". Ми сказали людям: якщо ви бачите негатив на вулиці або в соціальних мережах, надсилайте цю інформацію нам, ми її опублікуємо на сайті – нехай потім дітям буде соромно за те, чим займалися батьки", – розповів Михайло Федоров.

Коли журналістка Олеся Бацман зауважила, що такий самий метод можна використовувати для боротьби з російською пропагандою, Федоров відповів: 

"Так, і це вже плануємо робити. Ми вже спілкувалися з [міністром культури та інформаційної політики України Олександром] Ткаченком щодо певного музею електронної пропаганди, щоб цю інформацію бачили українці й аналізували інші країни, як проти нас працюють наші вороги".

Читайте також

"Зупинимо "сафарі" міліції на Подолі": культурна та креативна спільнота Києва провела акцію протесту

В Іспанії відправили на переробку Музей пластику

Інтерпол створив мобільний застосунок, який ідентифікує викрадені твори мистецтва

На початок