В Іспанії відправили на переробку Музей пластику

В Іспанії відправили на переробку Музей пластику

В Іспанії відправили на переробку Музей пластику

8 травня у Мадриді відкрився Музей пластику, повністю придатний для перероблення. Його створили з метою показати важливість пластику і можливості, які дає його повторне використання. 17 травня музей повністю розібрали, щоб зробити з його частин різні об'єкти.

Площа музею становила 73,5 кв. м. Він був побудований з поліетилену, метакрилату, полікарбонату і ПВХ. Очікується, що всі його частини будуть повторно використані та перероблені. Стіни, стелі та підлога також підуть на переробку.

У трьох залах музею були виставлені експонати, що показують, як пластик змінив охорону здоров'я, харчову промисловість, будівництво і транспорт.

В Іспанії відправили на переробку Музей пластику

"Цей музей підкреслює важливість використання пластику і його вкладу в захист довкілля на всіх етапах: екологічний дизайн, використання, повторне використання і переробка. Це також показує, яким є ваш внесок в боротьбу зі зміною клімату коштом зниження енергоспоживання і викидів CO2", – розповіла Алісія Мартін, представник EsPlásticos, платформи, що об'єднує представників пластикового сектору в Іспанії.

Музей був спроєктований архітектурною студією Delavegacanolasso, що спеціалізується на збірно-модульній архітектурі та використанні пластикових елементів в проєктуванні та будівництві конструкцій і меблів.

Нагадаємо, що дослідники Лондонської школи економіки та інші спеціалісти консорціуму, проаналізувавши корпоративну мережу, що стоїть за виробництвом пластику, прийшли до висновку, що лише 20 компаній є джерелом більше ніж половини всіх одноразових пластикових виробів, що викидаються в усьому світі.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше