Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації

Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації

Book Pitch: в Україні шукають сучасні книжки для їх подальшої екранізації
. prettymessreading.com

У 2021 році вдруге відбудеться Book Pitch, книжковий пітчинг від "Книжкового Арсеналу" та Одеського міжнародного кінофестивалю. Мета проєкту – знайти сучасні українські книжки для їх подальшої екранізації. Про це повідомляється на сайті ОМКФ.

У 2021 році конкурс відбудеться вже вдруге. Переможці отримають призи від Книжкового Арсеналу та ОМКФ, а також нагоду представити свій твір найкращим українським продюсерам і режисерам.

"Для нас було важливо ближче познайомити літературну та кіноспільноти між собою, показати продюсерам і режисерам, що в нас є достойні сучасні романи, які можуть стати популярними екранізаціями, а письменників і видавців заохотити до співпраці з кіноіндустрією", – розповідає координаторка проєкту Тетяна Родіонова.

В Україні стартував прийом заявок на другий Book Pitch

Подача заявки на Book Pitch:

  • Для участі у проєкті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм);
  • Перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках, володарі премій та нагород;
  • Людина, яка подає заявку, гарантує, що має необхідні права на екранізацію твору;
  • Заявки приймаються від авторів, видавництв і літагентів. Один подавач може подати не більше 5 творів.

Заявки приймаються з 13 травня до 11 червня включно. Подати їх можна за посиланням.

Після опрацювання селекційною комісією буде обрано 8-10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

Під час Х Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" (23-27 червня) також відбудеться спецпрограма BookWatchers, в межах якої пройде навчання пітчингу для літературної спільноти. Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.

Перемогу в першому конкурсі отримали роман "За спиною" Гаськи Шиян і роман "Доця" Тамари Горіха Зерня.

На початок