Музика українця Любомира Мельника стала саундтреком до серіалу з Кейт Вінслет

Музика українця Любомира Мельника стала саундтреком до серіалу з Кейт Вінслет

Музика українця Любомира Мельника стала саундтреком до серіалу з Кейт Вінслет
. Кадр з серіалу

Музика Любомира Мельника стала саундтреком до міні-серіалу "Мейр з Істтауна" з Кейт Вінслет. Він став першим українським композитором, якому вдалося попрацювати з HBO.

Прем'єра кримінальної історії "Мейр з Істтауна" відбулася 18 квітня .

Як повідомляє видання "Новое время", фрагмент із музичного твору Pockets Of Ligh пролунав під кінець першої серії. Ця композиція входить до альбому Любомира Мельника Corollaries, який вийшов в 2013 році.

Про це повідомив сам музикант на своїй сторінці у соцмережі.

"Кейт Вінслет, HBO та Мирослав Мельник. Що спільного може бути?

Спасибі HBO за те, що включили до серіалу мою музику! І ще одна приємна річ: я перший український композитор, який попрацював з HBO", — написав Любомир Мельник на своїй сторінці в Facebook.

Що відомо

Любомир Мельник — композитор і піаніст. Походить з українською родини, що емігрувала до Німеччини. Тривалий час проживав у Канаді.

Мельник відомий "безперервною музикою", піанінною технікою, що базується на дуже швидких нотах й складних нотних послідовностях, що створюють звукове полотно.

Автор понад 120 музичних творів. Співпрацював з французькими хореографами і рядом європейських та американських композиторів: Джеймсом Блекшоу, Пітером Бродеріком, Нільсом Фрамом і іншими.

У своїй творчості часто звертається до українського коріння. Так, один з його творів написаний на вірші Тараса Шевченка, а окрему композицію Любомир Мельник присвятив Симону Петлюрі.

На початок