Лувр опублікував всю свою колекцію мистецтва онлайн

Лувр опублікував всю свою колекцію мистецтва онлайн

Лувр опублікував всю свою колекцію мистецтва онлайн
Лувр

Лувр створив інтернет-платформу, на якій представлена повна колекція музею. Поціновувачі та дослідники зможуть переглянути понад 480 000 творів мистецтва безкоштовно.

На веб-сайті представлені твори мистецтва з восьми відділів музею, починаючи від ісламського мистецтва та скульптур епохи Відродження, закінчуючи єгипетськими старожитностями та картинами художників з усього світу.

"Сьогодні Лувр демонструє всі свої скарби, навіть найменш відомі. Вперше кожен може отримати доступ до всієї колекції творів із комп’ютера або смартфону, незалежно від того, виставляється вона в музеї, здається в оренду чи зберігається", – йдеться у заяві президента та директора Лувра Жан-Люка Мартінеса.

Дослідити музей кімната за кімнатою допоможе інтерактивна карта. Сайт будуть регулярно оновлювати, оскільки колекція повільно розширюється.

Через пандемію коронавірусу Лувр закрили наприкінці жовтня, тож всесвітньо відомі твори мистецтва, зокрема, "Венера Мілоська", "Свобода, що веде народ" та "Мона Ліза", залишилися без звичних натовпів шанувальників.

Наразі в музеї  триває давно запланована реконструкція.

Читайте також

Знаменитий Гентський вівтар помістили у куленепробивну вітрину за 5 мільйонів

Під ім'ям Босха працювала майстерня. Історія реставрації твору, що зберігається в Україні

Баварські фрески виявилися найдавнішими у Північній Європі

На початок