Оголошено переможців премії Aprize Music Awards

Оголошено переможців премії Aprize Music Awards

Оголошено переможців премії Aprize Music Awards

26 лютого відбулась традиційна церемонія нагородження премії Aprize Music Awards. Цього разу участники шорт-листа змагались не тільки за звання “Найкращий реліз року”, а й розраховували на перемогу у новій номінації – “Aprize One to Watch”. Про це стало відомо з пресрелізу події.

Головний приз та статуетку у номінації “Найкращий реліз року” отримав гурт DakhaBrakha з альбомом “Alambari”.

Переможцем нової номінації “Aprize One to Watch” став Паліндром і його альбом “Стіни мають вуха”. Він отримає промо-підтримку на 2021 рік від редакцій онлайн-медіа СЛУХ і Радіо Аристократи.

Цього року редакція премії зібрала і прослухала понад 600 нових релізів – LP & EP. Лише 50 з них увійшли у лонґ-лист. У шорт-лист увійшли 10 альбомів. З них міжнародне журі з США, Польщі, України, Норвегії і Швеції обрали один альбом – саме він отримав Aprize 2020.

Статуетку, що отримав переможець, створив відомий український художник – Максім Мірнов, володар першого в історії України міжнародного гран-прі за найкращий продуктовий дизайн в Японії.

Що відомо

  • Aprize Music Awards – музична премія, що була заснована у 2016 році командою Радіо Аристократи. Статуетку за найкращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом “Шлях”, MARU - “1” та Onuka за реліз “Mozaïka”. Минулого року статуетку отримала Alyona Alyona за альбом “Пушка”.

Читайте також

"Не можна всім сказати "беріть валізу і їдьте". Dakh Daughters про Make Up, фемінізм та патріотизм

Музичні премії України. Які нагороди отримують українські музиканти та за що

ДахаБраха "Alambari": блюзи, саундтреки та пасхалки для найуважніших

На початок