В обленерго закликали буковинців зменшити споживання електрики ввечері: що відомо

В обленерго закликали буковинців зменшити споживання електрики ввечері: що відомо

Обмеження використання світла в Чернівцях
Власник бізнесу в Чернівцях. Фото: Антон Романюк / Суспільне Чернівці

У Чернівціобленерго закликали зменшити споживання електрики з 19:00 до 22:00. Вчора ввечері, 15 квітня, в енергосистемі виник дефіцит — залучали аварійну допомогу операторів з Польщі та Румунії.

Про це йдеться у телеграм-каналі Чернівціобленерго.

У пікові вечірні години з 19:00 до 22:00 також закликали власників бізнесу зменшити ілюмінацію вітрин, освітлення офісів і фасадів. У інший час доби споживання можна не зменшувати.

Станом на 16 квітня в Чернівецькій області не планують застосовувати графіки відключень світла, але ситуація в енергосистемі країни нестійка. Через це протягом доби доводиться імпортувати додаткову енергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови.

Що відомо про стан енергосистеми

  • У березні Росія почала новий етап масованих обстрілів української енергетики. 22 березня росіяни вдарили по ДніпроГЕС. 11 квітня РФ здійснила атаку на об'єкти критичної інфраструктури Харкова та області, по Київській, Запорізькій, Одеській та Львівській областях. У компанії ДТЕК оголосили про серйозні пошкодження обладнання внаслідок удару РФ по двох теплоелектростанція в Україні. У "Центренерго" уточнили, що повністю знищено Трипільську ТЕС.
  • Через останні масовані обстріли "Укренерго" просить усіх українців обмежити енергоспоживання у вечірній час.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок