На Черкащині медики діагностували понад тисячу випадків коронавірусу

На Черкащині медики діагностували понад тисячу випадків коронавірусу

На Черкащині медики діагностували понад тисячу випадків коронавірусу
. Суспільне Черкаси

На Черкащині за добу діагностували 1 105 нових випадків коронавірусу, повідомили в пресслужбі Мінохорони здоров'я України. В Україні станом на 22 лютого зафіксували 24 440 випадків інфікування COVID-19.

За інформацією МОЗ, протягом минулої доби в області від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли 17 черкащан.

За словами заступниці голови Черкаської обласної державної адміністрації, яка курує медицину, Лариси Кошової, з початку пандемії всього підтверджених випадків 161 300.

"Із лабораторно підтвердженим діагнозом COVID–19 лікується 16 075 пацієнтів. Загальна заповненість ліжок становить 37%", — розповіла Лариса Кошова.

На Черкащині за останню добу одужали від коронавірусу 1 102 людини. Загальна кількість одужалих за весь час пандемії черкащан — 142 285.

Що відомо

  • Із 28 січня Черкаська область перейшла до "помаранчевої" зони карантину. Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Тетяна Бондар.
  • У Черкаській області вісім закладів (п'ять – "першої хвилі", п'ять – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 960 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 808 ліжок, це 92%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні.
  • В області працюють 101 пункт щеплень, 32 центри вакцинації та 25 мобільних бригад.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок