У Черкаській області від ускладнень коронавірусної хвороби померла одна людина

У Черкаській області від ускладнень коронавірусної хвороби померла одна людина

У Черкаській області від ускладнень коронавірусної хвороби померла одна людина
. Суспільне Черкаси

У Черкаській області протягом тижня з 27 червня по 3 липня діагностували 27 нових випадків інфікування коронавірусом, одна людина померла. Про це повідомила керівниця Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Людмила Кравченко.

За словами Людмили Кравченко, станом на 4 липня 2022 протягом тижня, в області зареєстрували 27 випадків коронавірусної інфекції, з початку 2022 року — 178 795 випадків.

"Одужали протягом тижня 77 пацієнтів, загалом від початку карантину коронавірус здолали 175 624 людини".

У лабораторії центру контролю та профілактики хвороб протягом тижня зробили 260 тестувань методом ПЛР, ІФА — 22.

Найбільше підтверджених випадків COVID-19, як пояснила медик, зареєстрували у віковій групі 40-69 років.

"Найбільше смертей від цієї хвороби зафіксували у віковій категорії 60-79 років. Найменша кількість захворювань серед дітей до 17 років".

Протягом 26-го тижня (із 27 червня по 3 липня) від ускладнень коронавірусної інфекції одна людина померла, загальна кількість зареєстрованих смертей — 3 136 людей.

Що відомо

  • Із 28 січня Черкаська область перейшла до "помаранчевої" зони карантину. Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Тетяна Бондар.
  • У Черкаській області вісім закладів (п'ять – "першої хвилі", п'ять – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 960 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 808 ліжок, це 92%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок