Кулеба: "Ми не чули відповіді на запрошення, яке Зеленський зробив Трампу"

. Фото: Тетяна Джафарова/Суспільне

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що наразі від колишнього глави США Дональда Трампа не було відповіді на запрошення президента Володимира Зеленського відвідати Україну.

Про це очільника МЗС повідомив у інтерв'ю "Голосу Америки".

За словами Кулеба, сьогодні є публічні сигнали, які йдуть від Трампа, а також є публічні сигнали, які йдуть від Зеленського.

"Ми не чули відповіді на запрошення від самого Трампа або його команди. Буде відповідь, будемо її розглядати", — зазначив міністр.

Як пояснив очільник МЗС, "зараз головне розуміти, що ключовим для України має бути збереження двопартійної підтримки у Сполучених Штатах не лише на рівні партій, а й насамперед на рівні людей, на рівні виборців".

"Тому що США — демократична держава, американські політики будуть іти за своїм виборцем", — додав Кулеба.

Раніше Трамп стверджував, що у випадку перемоги на виборах 2024 року "ще до інавгурації" врегулює війну РФ проти України.

5 листопада 2023 року Зеленський в інтерв'ю телекомпанії NBC запросив Трампа в Україну і вказав, що за 24 хвилини пояснить, що той не зможе досягти мирного врегулювання війни за добу.

Через два дні Трамп у відповідь на запрошення відмовився від візиту.

У грудні Зеленський припустив, що обрання Трампа очільником Сполучених Штатів може вплинути на політику американської держави.

19 січня 2024 року Зеленський вдруге запросив Трампа в Україну.