Трамп не розуміє Путіна, бо ніколи з ним не воював — Зеленський

. Фото: Офіс Президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що колишній очільник Білого дому Дональд Трамп не розуміє керівника Кремля Володимира Путіна, бо "ніколи з ним не воював".

Про це український лідер повідомив у інтерв'ю телеканалу CNN.

Зеленський зазначив, що не усвідомлює, як Трамп може бути на боці Путіна в той момент, коли війна РФ проти України досягає вирішального моменту.

Президент підкреслив, що Трамп, який також стверджував, що припинить війну за один день у разі свого переобрання главою США, не знає Путіна.

"Знаю, що Трамп зустрічався з Путіним, але він ніколи не воював з ним. Американська армія ніколи не воювала з армією РФ. Я краще розумію це", — сказав український лідер.

Як додав Зеленський, Трамп не розуміє, що Путін ніколи не зупиниться.

Раніше Трамп стверджував, що у разі перемоги на виборах 2024 року "ще до інавгурації" врегулює війну Росії проти України.

5 листопада 2023 року Зеленський в інтерв'ю телекомпанії NBC запросив Трампа в Україну і вказав, що за 24 хвилини пояснить, що той не зможе досягти мирного врегулювання війни за добу.

Через два дні Трамп у відповідь на запрошення відмовився від візиту.

Нещодавно Зеленський припустив, що обрання Трампа очільником Сполучених Штатів може вплинути на політику американської держави.