У столиці відремонтували трубопровід, що постачає тепло частині Оболоні

Ремонт магістрального трубопроводу на Оболоні, Київ, вересень 2023 р. Фото: "Київтеплоенерго"/Telegram

У столиці відремонтували трубопровід, що забезпечує опаленням понад 7 тис. жителів Оболоні. Пошкодження тепломережі на Оболонському проспекті виявили під час проведення гідравлічних випробувань.

Про це інформує компанія "Київтеплоенерго" у Telegram.

Порив стався на магістральному трубопроводі, що подає тепло до 4 навчальних закладів і 17 житлових будинків, в яких проживають понад 7 тис. киян.

Тепломережу на Оболонському проспекті проклали у 1974 році, і вона вичерпала свій ресурс. У "Київтеплоенерго" нагадали, що за останні 2 роки на цій ділянці труби сталося більше 10 аварій.

Аварійна бригада тепловиків демонтувала пошкоджену частину трубопроводу і замінила її на нову, провівши тепло- та гідроізоляцію.

Що відомо про підготовку Києва до зими

У Києві триває підготовка теплоджерел і теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. На початку липня фахівці КП "Київтеплоенерго" почали ремонт двох водогрійних котлів одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

У столиці комунальники ремонтують ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки.

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Комунальники провели гідравлічні випробування 93% тепломереж Києва.