Підготовка до зими: "Київтеплоенерго" модернізує магістральну тепломережу на Подолі

Підземна теплокамера, де виконують модернізацію труб. Фото: "Київтеплоенерго"

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" ремонтує магістральну тепломережу, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу. Завершується реконструкція підземної теплокамери, де розміщене обладнання. Далі комунальники почнуть заміну труб.

Про це йдеться на сайті підприємства.

Повідомляється, що тепловики замінили запірну арматуру на магістральних трубопроводах діаметром 700 мм. Замість зношених встановили сучасні засувки від іноземного виробника. У випадку пориву труб вони дозволять оперативно почати ремонт пошкоджених ділянок.

Оновлена запірна арматура на магістральному трубопроводі. Фото: "Київтеплоенерго"

На період модернізації мереж мешканцям Подолу не відключатимуть гарячу воду —комунальники розробили альтернативну схему постачання.

Магістральний трубопровід, на якому виконується ремонт, подає опалення і гарячу воду до 395 житлових будинків, більше 400 відомств, 50 навчальних закладів і 3-х лікарень на Подолі, повідомили у "Київтеплоенерго".

Що відомо про випробування і заміну тепломереж у Києві

Уряд США передав Києву труби та трубопровідну арматуру вартістю 1,3 млн доларів, щоб відновити пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів РФ тепломережі і забезпечити централізоване опалення для 22 тисяч мешканців столиці.

Київ отримав від Польщі ізольовані труби та комплектуючі для аварійного ремонту теплової мережі. Це дозволить забезпечити надійну експлуатацію тепломережі на понад 30 років.

У вересні 2022 року у Києві замінили 26 км аварійних тепломереж. Перед стартом опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило кількість ремонтних бригад. З настанням холодів вони усунули понад 4 тисячі пошкоджень труб.

Протягом минулого опалювального сезону аварійні бригади "Київтеплоенерго" ліквідували майже 5000 пошкоджень на тепломережах столиці.

У березні 2023 року КП "Київтеплоенерго" отримало річний запас промислової солі від USAID. Її використають для хімічного очищення води, щоб захистити труби від осаду.

На початку травня комунальники провели реконструкцію зношеної магістральної тепломережі на Південній Борщагівці.

У Києві комунальники локалізували пошкодження труби під мостом Патона. Цей трубопровід забезпечує теплом Русанівку та Березняки.