Кличко: у Києві перевірили понад 90% тепломереж

Ремонт тепломереж у Києві. . Фото: КП "Київтеплоенерго"

Комунальники провели гідравлічні випробування 93% тепломереж Києва. Триває оснащення об'єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення.

Про це столичний міський голова Віталій Кличко повідомив в інтерв'ю радіо NV, інформує пресслужба Київської міськдержадміністрації.

За словами Кличка, Київ готується до можливих російських атак на критичну інфраструктуру.

"Триває й відновлення пошкоджених об’єктів, формується фізичний захист об'єктів критичної інфраструктури. Продовжуємо оснащення котельних, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення", – зазначив міський голова.

У КМДА додали, що близько 150 бюветних комплексів мають можливість оперативно підключитися до генераторів. Більше половини котельних міста теж можливо оперативно переключити на роботу від генераторів. Столиця придбала 23 мобільні пересувні котельні, щоб, за необхідності, забезпечити на певний період теплом медзаклади, школи, пункти обігріву.

Що відомо про підготовку до опалювального сезону у Києві

У Києві триває підготовка теплоджерел і теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. На початку липня фахівці КП "Київтеплоенерго" почали ремонт двох водогрійних котлів одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

У столиці комунальники "Київтеплоенерго" ремонтують ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки. Комунальники зазначають, що на цій ділянці за 38 років труби відпрацювали свій ресурс.

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

У травні тепловики замінили понад 200 м старих труб зношеної магістральної тепломережі на Південній Борщагівці.