Підготовка до опалювального сезону: "Київтеплоенерго" звітує про ремонт та інспекцію стану мереж

Фото: КП «Київтеплоенерго»

У Києві триває підготовка теплоджерел і теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. Нині фахівці КП "Київтеплоенерго" ремонтують два водогрійних котли одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

Про це повідомляється на офіційному порталі Києва.

"Під час ремонту демонтуються старі та встановлюються нові елементи екранів нагріву двох пароводогрійних котлів. Ремонт одного котла вже завершено, на іншому роботи ще тривають", — йдеться у повідомленні.

Також у "Київтеплоенерго" обіцяють замінити три потужні мережеві насоси. Зазначається, що обладнання експлуатується вже понад пів століття.

"Завдяки ремонту підвищиться надійність теплопостачання для 700 будинків, 80 медичних і освітніх закладів та 1 500 відомств", — кажуть у відомстві.

Перевіряють нині фахівці і стан комунальних мереж.

"Під час підготовки до опалювального сезону на котельнях та станціях теплопостачання Києва проводиться і перевірка стану інженерних мереж, димових труб. Окрім того, ремонтується основне та допоміжне обладнання для того, аби забезпечити ефективну та надійну подачу тепла в помешкання жителів столиці", — зазначається на офіційному порталі Києва.

Авторка: Тетяна Борисенко

Що відомо про підготовку до опалювального сезону у Києві

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки. Комунальники зазначають, що на цій ділянці за 38 років труби випрацювали свій ресурс

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу. Замість зношених встановили сучасні засувки від іноземного виробника. У випадку пориву труб вони дозволять оперативно почати ремонт пошкоджених ділянок.