Спецтрибунал без гібридних форматів. Веніславський — про те, як судити Путіна і його оточення

. Фото: Олександр Кузьмін /УНІАН

Щоб притягнути до відповідальності президента РФ Путіна і його оточення треба створювати спеціальний міжнародний суд, який не матиме гібридних форматів, говорить член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник президента України у ВР Федір Веніславський. Коли може запрацювати спецтрибунал проти військово-політичного керівництва РФ Веніславський розповів Українському Радіо.

Про суд без гібридних форматів

29-30 червня буде засідання Європейської Ради. Одне з питань на ній — притягнення до відповідальності РФ. Наша делегація готується до цього саміту, щоб обґрунтувати саме необхідність створення спеціального міжнародного суду, який не матиме гібридних форматів.

У гібридному форматі притягнення до відповідальності цих негідників, воєнних злочинців за українським законодавством завжди матиме певні недоліки, бо РФ "обґрунтовуватиме", що Україна самостійно, без міжнародної підтримки намагається притягнути до відповідальності за воєнні злочини, а це є неприпустимим. Зокрема, минулого тижня завершився черговий раунд розгляду справи за ситуацією зі збитим 2014 року на Донбасі малайзійським "Боїнгом" і з діями РФ на Донеччині та Луганщині 2015 року (у Міжнародному суді ООН завершили публічні слухання у справі щодо порушення Росією двох конвенцій — про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації — ред.). Сторона, що представляла Україну на цьому Міжнародному суді в Гаазі, бачила, що Росія намагається будь-яким чином маніпулювати доказовою базою та спекулювати. Тому для нас важливо з залученням міжнародної експертної спільноти максимально повно, ретельно і детально фіксувати всі злочини, які потім стануть предметом розгляду Міжнародного кримінального суду в будь-якому форматі.

Про формат суду

Для України найбільш прийнятним є створення окремого суду над злочинним російським режимом. Такий суд може мати різні форми. Це буде або рішення Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй, або якійсь європейський формат, або багатостороння нова догода, підписана представниками 40-50 країн, які погодяться створити такий суд, за участю міжнародних суддів і на підставі процесуального документа, напрацьованого і затвердженого як регламент його діяльності. Саме над цим зараз працює українська сторона. Адже це найвищий рівень демонстрації злочинності російського режиму.

Коли може запрацювати спецтрибунал

За оптимістичним сценарієм — наприкінці цього року, але, найімовірніше, у 2024-му. Якщо ми підемо стандартним шляхом, коли справу розглядатимуть нинішні міжнародні суди, процеси можуть розтягнутися на 10 і більше років, враховуючи масу доказових даних, які ми зараз збираємо і фіксуємо. Тому важливо, щоб це був окремий суд, який не буде завантажений іншими категоріями справ, не буде блокований юридичними, казуїстичним діями сторони, що притягуватиметься до відповідальності. Будь-який суд передбачає змагальність і майбутній захист РФ намагатиметься максимально затягнути процес і ускладнити розгляд справи.

Тож ми зацікавлені, щоб це був суд, спеціально створений для розгляду конкретних воєнних злочинів, який працюватиме за регламентом і дозволить швидко розглянути справу. Якщо ми вийдемо в результаті перемовин з країнами-партнерами на утворення такого окремого суду і підпишемо угоду або резолюцію Генеральної асамблеї ООН чи Ради Європи, можемо сподіватися, цей суд почне організаційні процедури чи буде утворений хоча б приблизно наприкінці цього року. Але це надто оптимістичний сценарій, бо бачимо ретельні дискусії, не всі погоджуються на той формат, який Україна найбільше просуває. Тому, напевно, реалістичне утворення цього суду в наступному році. Ми й надалі докладатимемо максимальних зусиль, щоб процес відбувався максимально швидко.