"Не можна так ставитися до людей". Крістофер Нолан планує розірвати співпрацю з Warner Bros.

"Не можна так ставитися до людей". Крістофер Нолан планує розірвати співпрацю з Warner Bros.

"Не можна так ставитися до людей". Крістофер Нолан планує розірвати співпрацю з Warner Bros.

Крістофер Нолан більше не хоче працювати зі студією Warner Bros. Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на свої джерела. Режисер зважився на те, щоб розірвати двадцятилітню співпрацю з кінокомпанією після того, як та оголосила про зміну стратегії випуску своїх кінофільмів.

Режисер і Warner Bros. співпрацювали з 2002 року. Разом вони випустили дев'ять фільмів, першим з яких був трилер "Безсоння", а останнім – випущений у серпні "Тенет". З чуток, саме касовий провал "Тенету" в кінотеатрах (в США він зібрав усього $50 млн при бюджеті в $200 млн) серйозно розчарував продюсерів і змусив шукати нові схеми прокату, щоб домогтися бажаного комерційного результату.

Нолан незадоволений планами релізів і одночасною прем'єрою фільмів у кінотеатрах і на онлайн-платформах. За його словами, подібні рішення приймалися без його участі: "Це дуже-дуже неприємно. Не можна так ставитися до людей, які багато вклали у свої фільми. Вони заслуговують, щоб з ними порадилися та обговорили, що буде з їх проєктами".

Що відомо

  • 3 грудня на своєму офіційному сайті студія Warner Bros. повідомила, що випустить всі фільми свого виробництва водночас у кінотеатрах і на стрімінговому сервісі HBO Max. Причиною незвичної моделі дистрибуції стала напружена ситуація через пандемію Covid-19.
  • Серед фільмів, які вийдуть від Warner Bros. у 2021 році, – "Матриця 4", "Диво-жінка 1984", "Дюна".
  • 7 грудня режисер Крістофер Нолан ("Початок", "Тенет", "Дюнкерк") у коментарі виданню The Hollywood Reporter назвав HBO Max "найгіршим стримінговим сервісом", на який тепер доведеться працювати всім партнерам WB.
  • За словами Нолана, у Warner Bros. не розуміють, що втрачають, і в рішенні компанії немає жодного економічного сенсу. Режисер вважає, що "навіть випадковий інвестор з Уолл-стріт побачить різницю між підривом процесів і дисфункцією".
  • 10 грудня режисер фільмів "Той, що біжить по лезу 2049" і "Дюна" Дені Вільнев написав емоційний лист у кіновиданні Variety, у якому ретельно пояснив, чому не згоден з рішенням компанії з випуску фільмів одночасно в кінотеатрах і на стрімінг-платформі HBO Max.
  • Як повідомляє Variety, компанія WarnerMedia разом з AT&T запустили платформу HBO Max у США в травні 2020 року. У 2021 році сервіс планують запустити в Латинській Америці та країнах Європи. Однак поки що сервіс не доступний на території України.

Читайте також

Соціальна дистанція і вакцина від кризи. Що трапилося з кіно у 2020 році

Крістофер Нолан, Джуд Лоу та інші заявили британському уряду, що кіно стоїть "на межі прірви"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше