Крістофер Нолан, Джуд Лоу та інші заявили британському уряду, що кіно стоїть "на межі прірви"

Крістофер Нолан, Джуд Лоу та інші заявили британському уряду, що кіно стоїть "на межі прірви"

Крістофер Нолан, Джуд Лоу та інші заявили британському уряду, що кіно стоїть "на межі прірви"

Понад сорок кінематографістів звернулися з відкритим листом до канцлера скарбниці Великобританії Ріші Сунако із закликом підтримати кінотеатри. Серед них – Крістофер Нолан, Гай Річі, Стів Маккуїн, Джуд Лоу, Денні Бойл, Стівен Фрай, Сем Мендес, Рідлі Скотт, Едгар Райт і багато інших – повідомляє Deadline.

На думку кінематографістів, індустрія зараз знаходиться на межі прірви. І вдасться відновити її тільки за належної фінансової підтримки, яка потрібна вже зараз.

Підписанти висловили подяку за вже надану допомогу, але побоюються, що цього недостатньо, тому що вся кіномережа знаходиться в кризовій ситуації, а це 80% ринку.

"Ці компанії представляють близько 80% ринку, у багатьох відношеннях складаючи його "критичну масу" і допомагаючи досягти успіху в пов'язаних секторах, зокрема поширенні фільмів і об'єднанні виробництва. Без них майбутнє всієї британської кіноіндустрії виглядало б надзвичайно ненадійним", – заявили лідери британської кіноіндустрії.

Актори, режисери та продюсери також зазначили, що без цієї підтримки майбутнє всієї кіноіндустрії країни безнадійне, тому що наступні покоління не зможуть насолоджуватися магією кіно.

Нагадаємо, що в грудні 2020 року Нолан розкритикував Warner Bros. за рішення випускати фільми одночасно в кіно і HBO Max. Тепер WB, ймовірно, доведеться піти на якісь поступки, щоб загладити ситуацію. Інакше вона ризикує зіпсувати відносини з акторами та режисерами, які формувала роками.

Читайте також

На хвилі успіху "Ферзевого гамбіту": 5 фільмів про гру в шахи

Соціальна дистанція і вакцина від кризи. Що трапилося з кіно у 2020 році

Які фільми та книжки найчастіше гуглили українці у 2020 році

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше