Михайлюк втретє за сезон НБА набрав 15+ очок за "Пістонс"

Михайлюк втретє за сезон НБА набрав 15+ очок за "Пістонс"

Михайлюк втретє за сезон НБА набрав 15+ очок за "Пістонс" AP

Він отримав 18 хвилин ігрового часу з лави для запасних.

"Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка проводив серію з двох матчів за два дні: спершу команда програла "Г'юстон Рокетс" (102:103), а тоді "Філадельфії 76ерс" (110:114). Український баскетболіст зіграв різну роль у цих іграх.

Якщо проти "Рокетс" Михайлюк усю гру провів на лаві запасних, вийшов тільки на 3 секунди, то проти "76ерс" Сві отримав 18 хвилин часу на паркеті.

Матч проти "Філадельфії" пропускали одразу кілька лідерів "Детройта", серед яких Блейк Гріффін та Дерек Роуз. Відповідно, усі гравці отримали трохи більше ігрового часу.

За 18 хвилин на майданчику Михайлюк зміг набрати 15 очок (3/4 3-очкових), віддав 3 ассисти та зібрав 4 перехоплення. Також в активі українця 1 перехоплення та 2 втрати м'яча.

Хайлайти точних кидків Михайлюка: відео

Під час третьої чверті Михайлюк реалізував два підряд 3-очкові, що дозволило "Пістонс" відігратися з "-6". У четвертій чверті Святослав майже не грав у матчі, а зрештою "Філадельфія" дотиснула "Детройт".

Для Михайлюка - це третя гра в сезоні, в якій він набирає мінімум 15 очок. І п'ятий матч з 10+ очками.

Найрезультативніші ігри Михайлюка за "Пістонс" у сезоні 2020/21

Усього п'ять разів за кар'єру Михайлюк набирав більше 15 очок у матчі.

"Наші показники - 3 перемоги та 13 поразок, а я тут не для поразок. Однак ми прогресуємо, багато позитивних моментів з Секу Думбуєю та Сві Михайлюком - мені подобається, як ці двоє зіграли", - заявив після матчу тренер "Пістонс" Двейн Кейсі.

Що далі

  • "Детройт Пістонс" зіграв 16 матчів у сезоні - 3 перемоги та 13 поразок. Команда іде на останньому місці в Східній Конференції.
  • Наступна гра "Пістонс" - у ніч на вівторок, 26 січня - проти "Філадельфії 76ерс".
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт