Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч у сезоні НБА

Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч у сезоні НБА AP Images

Це його третя найрезультатиніша гра в кар'єрі.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк отримав 18 хвилин ігрового часу в черговому матчі НБА, в якому "Детройт Пістонс" грав проти "Мілуокі Бакс". Михайлюк, як і в усіх попередніх матчах, розпочав матч на лаві для запасних - отримав ігровий час по ходу матчу.

За 18 хвилин на паркеті українець набрав 18 очок - це найбільша кількість у новому сезоні НБА, а також третій найкращий результат для Михайлюка у кар'єрі.

Він закинув 6/9 кидків у матчі, зокрема 2/4 3-очкових, а також п'ять разів кидав штрафні кидки (чотири рази влучив). Святослав доволі багато рухався під кільце і кидав звідти, не уникав контактної боротьби.

Як зазначив сам українець після матчу, суперники знають, що він вміє кидати 3-очкові, тому намагаються не дати йому цього зробити. Відповідно, він шукає інші варіанти для розвитку володіння.

Попри рекордні у сезоні очки Михайлюка, "Пістонс" знову програли. "Баскс" перемогли у матчі з рахунком 110:101. Здебільшого це пов'язано з провалом "Детройта" у першій чверті - 13:27, усі інші чверті команди провели на рівних.

У попередньому матчі за "Пістонс" Михайлюк набрав усього 3 очки, він влучив 11% кидків (1/9). Тому головний тренер команди похвалив українця після матчу проти "Бакс":

"Я був радий бачити, що він відновив свою впевненість. У Михайлюка була важка гра проти "Юти". У нього була впевненість та характер, щоб вийти знову і навіть не сумніатися - це риса хороших шутерів", - заявив Кейсі.

Найрезультативні матчі Михайлюка в НБА:

1. 25 очок (5/7 3-очкових) - "Пістонс" проти "Атланти Фоукс" (18 січня 2020)
  2. 21 очко (5/8 3-очкових) - "Пістонс" проти "Бостон Селтікс" (15 січня 2020)
  3. 19 очок (3/8 3-очкових) - "Пістонс" проти "Бруклін Нетс" (25 січня 2020)
  4. 18 очок (2/4 3-очкових) - "Пістонс" проти "Мілуокі Бакс" (13 січня 2021)
  5. 16 очок (3/9 3-очкових) - "Пістонс" проти "Філадельфія 76-ерс" (11 березня 2020)

• "Детройт Пістонс" залишається на останньому місці в Східній Конференції - 2 перемоги у дев'ятим матчах.
  • Наступний матч команда мала зіграти проти "Вашингтон Візардс", однак його перенесли через спалах коронавірусу у складі "Візардс".
  • Наступна гра "Пістонс" - у ніч на неділю, 17 січня - проти "Маямі Хіт".
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start