Михайлюк набрав 15 очок у матчі НБА за "Пістонс". 13 - в останній вирішальній чверті AP Images

Святослав вийшов на паркет після травми партнера по команді.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк провів найрезультативнішу гру за "Детройт Пістонс" на старті сезону НБА. У матчі проти "Бостон Селтікс" українець набрав 15 очок - це другий найкращий результат у команді.

Михайлюк просидів на лаві для запасних усю першу половину гри, уперше з'явився на паркеті за 4 хвилини до кінця третьої чверті. У "Пістонс" травмувався гравець старту Джош Джексон - Святослав вийшов на його позицію. Зрештою, українець відіграв 14:44 хвилини у матчі.

У третій чверті Михайлюк набрав 2 очки, у четвертій - 13. На рахунку українця - чотири з семи влучань "Детройта" з гри в останній чверті.

Святослав Михайлюк тричі влучив 3-очковим кидком (3/6), ще чотири очки набрав 2-очковими, а також двічі був точним зі штрафної лінії. В активі українця також 2 підбирання та один асист.

Хайлайти усіх дій Михайлюка на паркеті

Зусиль Святослава виявилося недостатньо - на останніх секундах (у клатчі) "Селтікс" вирвали перемогу 122:120.

"Сві вийшов та дав нам буст у нападі, і ми почали робити свої кидки", - зазначив після гри головний тренер "Пістонс" Двейн Кейсі.

Характер травми Джоша Джексона залишається невідомим, незрозуміло, скільки часу він пропустить. За відсутності цьго гравця Святослав Михайлюк може отримати більше ігрового часу - як це сталося у грі проти "Селтікс".

15 очок у цьому матчі - найкращий результат сезону для українця. У попередніх п'яти матчах його максимум - 12 очок.

Михайлюк також вирівнює показник влучності 3-очкових кидків. У перших трьох матчах сезону - 2 точних з 20 кидків. В останніх трьох - 8/16.

"Ти завжди маєш бути готовим, ніколи не знаєш, що станеться. Усе, що мене хвилює, - це перемоги команди", - зазначив після гри Святослав Михайлюк.

• "Детройт Пістонс" розпочав сезон з 1 перемоги у шести матчах. З такими показниками команда іде на останньому (15) місці у Східній Конференції НБА.
  • Святослав Михайлюк усі матчі розпочав у запасі, у середньому проводить на паркеті близько 15-16 хвилин за матч.
  • Для українця це третій сезон у "Пістонс": він приєднався до команди у результаті обміну в сезоні 2018/19.
  • Наступна гра "Пістонс" - у ніч на вівторок, 5 січня. Команда Михайлюка зіграє проти "Мілуокі Бакс".
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс