Михайлюк отримав найбільше ігрового часу в сезоні НБА, Лень - без очок

Михайлюк отримав найбільше ігрового часу в сезоні НБА, Лень - без очок Associated Press

Як українці зіграли у чергових матчах НБА.

"Торонто Репторс" Олексія Леня та "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка продовжують програвати на старті сезону. "Торонто" у своєму шостому сезоні приймало "Бостон Селтікс", а "Детройт" поїхав у гості до "Мілуокі Бакс". Обидві команди українці програли.

"Детройт" програв "Мілуокі" з рахунком 115:125. Найбільше очок у матчі набрав 2-разовий MVP сезону НБА Янніс Адетокунбо (43 очки). Оскільки матч пропускав лідер "Детройта" Блейк Гріффін, шансів на перемогу в цієї команди було обмаль.

Святослав Михайлюк у складі "Пістонс" отримав рекордну кількість ігрового часу у цьому сезоні - він зіграв 29:35 хвилин (у попередніх шести матчах українець лише одного разу грав більше 20 хвилин), третій показник серед усіх гравців команди. За цей час Сві набрав 13 очок (3/5 3-очкових), зібрав 3 підбирання, віддав 3 асисти, а також поставив один блокшот та зробив одне перехоплення.

У Михайлюка коєфіцієнт +/- 0, це другий показник у "Детройті".

Така кількість ігрового часу Святослава пов'язана з травмою його суперника по позиції Джоша Джексона. У попередньому матчі українець набрав 15 очок за неповні 15 хвилин на паркеті.

"Торонто Репторс" програло "Бостон Селтікс" з рахунком 114:126. Причина - провал "Репторс" у другій чверті, програли з рахунком 14:38.

Олексій Лень провів у грі 9 хвилин, за цей час віддав один асист та зібрав два підбирання. Очок українець не набрав.

Турнірне становище команд українців

• "Детройт Пістонс" - останній у Східній Конференції, 15 місце - 1 перемога, 6 поразок.
  • "Торонто Репторс" - 14 у Східній Конференції - 1 перемога, 5 поразок.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start