Школи Краматорська перейшли на електронні класні журнали та щоденники

Школи Краматорська перейшли на електронні класні журнали та щоденники

Школи Краматорська перейшли на електронні класні журнали та щоденники Фото: Суспільне Донбас

У Краматорську 31 школа перейшла на електронні класні журнали та електронні щоденники. Для цього використовують платформу “Нові знання”. Тут батьки можуть переглядати оцінки, табелі, розклад занять дітей та завдання онлайн.

Батьки отримують повідомлення з оцінками, після того, як вчителі виставляють їх в електронному класному журналі. Це роблять також на платформі Міністерства освіти "Нові знання".

Як розповіла Суспільному мати школярки Олександра Папіна, до початку карантину в школі її зареєстрували на платформі “Нові знання”. З особистого кабінету вона може бачити усі оцінки дітей в електронному щоденнику.

Олександра додає, що якщо дитина з якогось предмету отримала оцінку, то надходить сповіщення.

"У нас троє дітей. Старшому 15. Він навчається в 10 класі, середня - 4 клас, 10 років і молодша - 8 років, 2 клас. Найбільший виклик був – це організувати робочі місця для всіх, тому що, не дивлячись на те, що різні класи, уроки майже у всіх одночасно. І всім потрібно було надати не тільки робоче місце, яке вже було, а й гаджети, ноутбуки", - каже Олександра.

Школярка Софія Папіна розповіла Суспільному, що через локдаун, на дистанційному навчанні дівчина з однокласниками другий тиждень.

"Добре на дистанційному, але дуже хочеться до школи. Складно, буває, що дуже гучно та перебивають", - каже дівчинка.

Вчитель інформатики 4 ліцею Володимир Красилін розповів Суспільному, що виставляти оцінки в онлайн йому зручніше.

"Коли я виставляю оцінку, то можу вибрати оцінку на яку учень написав контрольну роботу. Можу, якщо його не було на уроці поставити "Н". Можу написати коментар, чому учень отримав таку оцінку. Наприклад, чому 10, а не 12. Можу написати, «допустив помилку». І якщо збережу – батькам прийде повідомлення", - каже Володимир Красилін.

Електронним журналом наразі користуються усі вчителі четвертого ліцею.

За словами Володимира Красиліна, немає потреби бігти на перерві шукати журнал.

Він додає, що із недоліків платформи “Нові знання”, вчитель називає відсутність можливості проведення онлайн уроків. Тож для цього у четвертому ліцеї використовують іншу платформу ТІМС.

За словами заступниці начальника управління освіти Краматорської міськради Олени Дриги, для оцінювання дітей у всіх шкіл міста використовують єдину платформу “Нові знання”.

"Ми шукали можливості організувати все таким чином, щоб якість освіти у нас не страждала. Якщо ми на весні були зовсім неготові, будемо говорити відкрито про це, то зараз у нас є вже досвід, навчаємося на своїх же помилках і у нас якість дистанційного навчання зараз покращилася", - каже Олена Дрига.

Олена додає, у Краматорську 31 заклад загальної середньої освіти. Усі школи до єдиної платформи підключилися з 1 вересня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди