SpaceX запустила чергову ракету з 60 супутниками Starlink

SpaceX запустила чергову ракету з 60 супутниками Starlink

SpaceX запустила чергову ракету з 60 супутниками Starlink
Space X

Компанія Ілона Маска здійснила запуск ракети Falkon 9 з черговою партією з 60 мінісупутників системи доступу до інтернету Starlink.

Про це повідомляє пресслужба компанії Space X.

Запуск ракети відбувся зі стартового комплексу 39А космічного центру імені Кеннеді у Флориді. Після відділення першого ступеня ракети Falcon 9, вона приземлиться на посадковий корабель SpaceX "Просто прочитайте інструкції" в Атлантичному океані.

Ракета-носій Falcon 9, запущена 20 січня, раніше виконувала сім інших космічних місій: місію SXM-7 у грудні 2020 року, запуск місії RADARSAT у червні 2019 року, запуск першої демонстраційного польоту Crew Dragon у березні 2019 року та чотири запуски партій супутників Starlink.

Супутники Starlink необхідні для створення глобальної мережі, яка забезпечить доступ до інтернету в будь-якій точці планети. Загалом компанія планує вивести на орбіту близько 11 тисяч супутників. Минулий запуск партії супутників Starlink компанія SpaceX здійснила в листопаді 2020 року.

Що відомо

  • 14 січня 2021 року вантажний космічний корабель Cargo Dragon компанії SpaceX повернувся на Землю з вантажем із Міжнародної космічної станції.
  • Компанія Ілона Маска SpaceX підписала контракт з міністерством оборони США про запуск 28 супутників на 150 мільйонів доларів.
  • 19 грудня 2020 року ракета-носій Falcon 9 компанії Ілона Маска успішно злетіла зі стартового майданчика та вивела на орбіту засекречений супутник для Національного управління військово-космічної розвідки США.
На початок