SpaceX підписала контракт з Міноборони США на запуск 28 супутників

SpaceX підписала контракт з Міноборони США на запуск 28 супутників

SpaceX підписала контракт з Міноборони США на запуск 28 супутників
Фото: SpaceX

Компанія Ілона Маска SpaceX підписала контракт з міністерством оборони США про запуск 28 супутників на 150 мільйонів доларів.

Про це повідомляє портал Space News.

За умовами контракту, найбільша приватна космічна компанія світу буде здійснювати запуски супутників для Агентства космічного розвитку США та Пентагону. Передбачається, що SpaceX здійснить запуск 20 супутників, призначених для забезпечення зв'язку для американських військових, та ще вісім супутників системи моніторингу та попередження про ракетні запуски.

Завершити контракт планується до 2022 року. Всього SpaceХ планує запуски 14 ракет з супутниками, які обертатимуться навколо Землі на полярних орбітах висотою в 950 кілометрів. Усі запуски будуть здійснюватися з авіабази Військово-повітряних сил США Ванденберг у Каліфорнії.

Сумарна вартість контракту між SpaceX та Міноборони США оцінюється в 150,4 мільйона доларів.

Що відомо

  • У суботу, 19 грудня, ракета-носій Falcon 9 компанії Ілона Маска успішно злетіла зі стартового майданчика та вивела на орбіту засекречений супутник для Національного управління військово-космічної розвідки США.
  • 6 грудня SpaceX запустила ракету Falcon 9 для доставки близько 3 тонн вантажів на Міжнародну космічну станцію (МКС).
  • Маск назвав орієнтовні терміни першої космічної місії на Марс за участі астронавтів. За його словами, за сприятливих обставин люди зможуть досягти Червоної планети вже за 4 роки.
  • SpaceX готувалася здійснити перший тестовий запуск міжпланетного корабля Starship SN8, який у майбутньому планують використовувати для польотів на Марс.

На початок