Держкіно виклало на YouTube українське фентезі "Сторожова застава"

Держкіно виклало на YouTube українське фентезі "Сторожова застава"

Держкіно виклало на YouTube українське фентезі "Сторожова застава"

Державне агентство з питань кіно на своєму офіційному YouTube-каналі виклали у вільний доступ пригодницький фільм "Сторожова застава" за мотивами однойменної повісті Володимира Рутківського.

За сюжетом фільму, під час сонячного затемнення звичайний хлопчик Вітько потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла. Тепер тільки від хоробрості хлопчика залежить, чи переможе світло темряву і чи буде майбутнє таким, яким його знаємо ми.

Показ фільму в Україні почався 12 жовтня 2017 року. Загалом "Сторожова застава" пробула в українському прокаті десять тижнів, і станом на кінець грудня 2017 року його переглянуло 274,5 тис глядачів, а загальні касові збори сягнули 19 млн гривень.

Що відомо

  • "Сторожова Застава" — пригодницький фільм-фентезі 2017 року, знятий Юрієм Ковальовим за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського. У головній ролі виступив Данило Каменський.
  • Фільм створено компанією "Кінороб" (FILM.UA Group). Загальний бюджет стрічки становить 39 млн 206 тис. 985 грн, з них 17 млн 992 тис. 628 грн – державна фінансова підтримка.
  • Пісні для саундтреку фільму написали відомі українські музиканти: Фагот з гурту ТНМК виконав пісню "Мантра", акапельний гурт "Пікардійська терція" виконав пісню "Наша земля".

Читайте також

Нове українське кіно: 10 найочікуваніших фільмів 2021 року

Святковий настрій. Найкращі новорічні та різдвяні мультфільми Disney

Термоядерний Кобзар. Роздуми після фільму "Безславні кріпаки" про Тараса Шевченка в образі самурая

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше