У Бахмуті митці за два місяці створили пів сотні вуличних картин

У Бахмуті митці за два місяці створили пів сотні вуличних картин

У Бахмуті митці за два місяці створили пів сотні вуличних картин Фото: Суспільне Донбас

У Бахмуті, що на Донеччині, 18 молодих художників, віком від 16 до 25 років долучились до проєкту "Велетенські холми", який популяризує мистецтво стріт-арту. Митці створили пів сотні вуличних картин.Всі роботи місцевих художників представлені на виставці вуличного мистецтва.

За словами авторки проєкту Маші Вишедської, впродовж місяця роботи будуть розташовані на стінах різних будівель міста Бахмут .

Як розповіла Суспільному художниця Ольга Крилова, довго не знала, що намалювати, бо було багато варіантів.

"Дуже довго дивилася на біле полотно. Була купа варіантів в моїй голові, але я не могла вхопитися за потрібну думку. І якось понеслися мрії вгору, і я захотіла намалювати хмари та кита", - говорить Крилова.

На картині художниця намалювала дівчинку з котами в стилі аніме. Прототипом героїні, каже авторка, стала бабуся, яка годує котів на вулиці Декабристів.

За словами організаторки проєкту Маші Вишедської, художні роботи малювали 18 митців упродовж двох місяців у стріт-арт лабораторії.

"Далі ці роботи розміщуються у різних локаціях у місті, поки що вони таємні, але скоро, коли ми вже розмістимо, можна буде їх знайти у різних місцях у Бахмуті і це буде такий квест - "Знайди роботу»", - каже авторка проєкту.

Нагадаємо, проєкт "Велетенські холми" реалізувала громадська організація "Бахмутська Фортеця" за грантові гроші від Європейського Союзу у програмі "Дім Європи".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше