Держдеп заборонив дипмісіям США писати у соцмережі на тлі штурму Конгресу

Держдеп заборонив дипмісіям США писати у соцмережі на тлі штурму Конгресу

ЗМІ
Держдеп заборонив дипмісіям США писати у соцмережі на тлі штурму Конгресу
Ілюстративне фото: pixabay

Державний департамент США заборонив американським дипломатичним місіям за кордоном писати у Facebook та Twitter на тлі штурму будівлі Конгресу США.

Про це CNN повідомили три джерела. Так, дипломати мали призупинити заплановані раніше публікації.

За інформацією видання, заступник міністра зі зв'язків з громадськістю направив записку дипломатичним представництвам США за кордоном, наказавши їм "призупинити будь запланований контекст з облікових записів у соціальних мережах" і "видалити будь-який запланований контент, встановлений для публікації на Facebook, Hootsuite і Twitter, до подальших розпоряджень".

У повідомленні йдеться, що заплановані публікації в соціальних мережах з основних акаунтів Держдепартаменту також заморожуються.

Видання зазначає, що такий крок зазвичай робиться лише під час терористичної атаки або великого стихійного лиха.

Читайте також: Четверо загиблих, десятки затриманих і комендантська година. Як проходив штурм Конгресу у США

Що відомо

  • Близько 22:00 (за київським часом) розпочався штурм будівлі Конгресу США під час засідання Сенату. На засіданні мали затвердити результати виборів президента США, на яких переміг Джозеф Байден. Під час штурму у приміщенні сталися сутички протестувальників з поліцією.
  • Президент США Дональд Трамп відправив до Конгресу Національну гвардію. Правоохоронці витіснили демонстрантів з будівлі Капітолію. Також Дональд Трамп і Джозеф Байден звернулися до американців та закликали зупинити протести.
  • Члени Сенату США заявили, що планують продовжувати підрахунок голосів попри штурм Конгресу.
  • Протестувальниця, яка отримала поранення у груди під час штурму будівлі Конгресу, померла в лікарні. У критичному стані перебуває ще один демонстрант, який впав під час спроби видертися по будівельних спорудах на фасад Капітолію.
  • Посольство України в США рекомендувало українцям уникати місць масового скупчення людей через анонсовані протести прихильників Дональда Трампа.
  • Twitter, Instagram та Facebook заблокували акаунти Трампа через багаторазові порушення правил, які забороняють використання сервісу для маніпуляції суспільною думкою.
  • Конгрес остаточно затвердив Байдена президентом США після підрахунку голосів Колегії виборників. Інавгурація Байдена відбудеться 20 січня 2021 року, Трамп обіцяє мирно передати владу.

Вибір редакції

На початок