Українцям у США порадили уникати мітингів прихильників Трампа

Українцям у США порадили уникати мітингів прихильників Трампа

Українцям у США порадили уникати мітингів прихильників Трампа
. AP

Посольство України в США рекомендувало українцям уникати місць масового скупчення людей через анонсовані протести прихильників Дональда Трампа.

Відповідне попередження опубліковане на сторінці посольства у Twitter.

"У зв'язку з протестами 5-6 січня у м.Вашингтон, Округ Колумбія, посольство рекомендує українським громадянам уникати місць масового скупчення людей та відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації. Гаряча лінія "+1 (202) 322 2616, [email protected]", - йдеться у повідомленні.

5-6 січня у столиці США прихильники президента Дональда Трампа планують протестувати проти затвердження Конгресом перемоги на президентських виборах демократа Джо Байдена.

Що відомо

  • У США 3 листопада відбулися вибори, на яких американці обирали президента і віцепрезидента, 435 членів Палати представників, 35 представників Сенату і 13 губернаторів штатів і територій.
  • Після оголошення медіа США про перемогу Байдена над Трампом, Трамп зробив низку заяв про те, що не погоджується із результатами, зокрема написавши, що "переміг із великим відривом".
  • Зрештою, після всіх перерахунків, Трамп погодився розпочати передачу повноважень Байдену. 15 грудня колегія виборників США офіційно обрала Джозефа Байдена президентом США.
  • В день інавгурації Джозефа Байдена в США через пандемію COVID-19 замість традиційного параду за участі президента проведуть "віртуальну" ходу.
На початок