Twitter, Instagram та Facebook заблокували акаунти Трампа

Twitter, Instagram та Facebook заблокували акаунти Трампа

Twitter, Instagram та Facebook заблокували акаунти Трампа
. АР

Twitter, Instagram та Facebook заблокували акаунти президента США Дональда Трампа через багаторазові порушення правил, що забороняють використання сервісу для маніпуляції суспільною думкою.

"Акаунт Дональда Трампа буде заблоковано на 12 годин після видалення цих твітів. Якщо твіти не буде видалено, акаунт залишиться заблокованим", — йдеться у повідомленні Twitter.

Одночасно Twitter видалив три твіта Трампа, у тому числі відеозвернення, президента до нападників на Конгрес США, в якому він натяками виправдав їхні дії.

"Ми оцінили два порушення політики щодо сторінки президента Трампа, які призведуть до 24-годинного блоку функцій, що означає, що він втратить можливість публікувати повідомлення на платформі протягом цього часу", — йдеться в повідомленні офіційного Twitter-акаунту соціальної мережі Facebook.

Голова Instagram Адам Моссер повідомив у Twitter, що профіль президента в Instagram також заблокований на 24 години.

"Ми також блокуємо акаунт президента на 24 години", — написав він.

Що відомо

  • Близько 22:00 (за київським часом) розпочався штурм будівлі Конгресу США під час засідання Сенату. На засіданні мали затвердити результати виборів президента США, на яких переміг Джозеф Байден. Під час штурму у приміщенні сталися сутички протестувальників з поліцією.
  • Президент США Дональд Трамп відправив до Конгресу Національну гвардію. Правоохоронці витіснили демонстрантів з будівлі Капітолію. Також Дональд Трамп і Джозеф Байден звернулися до американців та закликали зупинити протести.
  • Американські правоохоронці заарештували щонайменше 20 демонстрантів за участь у штурмі будівлі Капітолію у Вашингтоні. Члени Сенату США заявили, що планують продовжувати підрахунок голосів попри штурм Конгресу.
  • Протестувальниця, яка отримала поранення у груди під час штурму будівлі Конгресу, померла в лікарні. У критичному стані перебуває ще один демонстрант, який впав під час спроби видертися по будівельних спорудах на фасад Капітолію.
  • Посольство України в США рекомендувало українцям уникати місць масового скупчення людей через анонсовані протести прихильників Дональда Трампа.

Читайте також

Штурм Конгресу: загинули чотири людини, будівля під охороною, Сенат відновив роботу

На початок