Борис Джонсон оголосив про новий локдаун в Англії

Борис Джонсон оголосив про новий локдаун в Англії

Борис Джонсон оголосив про новий локдаун в Англії
. AP

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон звернувся громадян та анонсував новий національний локдаун в Англії через стрімке поширення коронавірусу, передає BBC.

Джонсон оголосив, що під час локдауну, який почнеться опівночі 5 січня, всі повинні залишатися вдома, окрім певних винятків.

Ресторани в Англії можуть продовжувати працювати на виніс, однак доставляти алкоголь їм заборонено. Повинні закритися спортивні майданчики, зокрема спортивні зали та тенісні корти.

Всі школи та коледжі будуть закриті для більшості учнів і перейдуть на дистанційне навчання до середини лютого. При цьому дитячі садки залишаться відкритими.

Прем'єр-міністр закликав людей негайно слідувати новими правилами на тлі зростання кількості випадків зараження вірусом та кількості пацієнтів.

У зверненні Джонсон заявив, що національний рівень попередження коронавірусу повинен перейти на п'ятий рівень, а якщо цього не зробити, то Національна служба здоров'я може це не витримати.

За його словами, є одна велика різниця в порівнянні з минулим разом, оскільки Великобританія "розгортає найбільшу програму вакцинації у своїй історії".

Він каже, що "темпи вакцинації прискорюються" завдяки появі вакцини Oxford-AstraZeneca, яку пацієнти почали отримувати 4 січня. Джонсон додав, що ті, хто входить в чотири основні пріоритетні групи, отримають першу дозу вакцини до середини лютого.

Раніше повідомлялось, що Шотландія видала наказ про те, щоб громадяни залишалися вдома до кінця січня і разом з Уельсом закрила класи для більшості учнів.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам коронавірусу, який, за словами прем'єра країни Бориса Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Через це уряд країни вирішила з 20 грудня посилити карантинні обмеження у Лондоні та на південному сході Англії.
  • Згодом понад 20 країн призупинили авіасполучення з Британією.
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон 3 січня заявив, що незабаром в країні можуть впровадити більш жорсткі карантинні обмеження в рамках боротьби з поширенням COVID-19.
  • Велика Британія розпочала вакцинацію від COVID-19 вакциною від компанії Pfizer/BioNTech. Першою її отримала 90-річна жінка. Також Велика Британія першими у світі розпочали масову вакцинацію населення від COVID-19 препаратом, розробленим спільно компанією AstraZeneca та Оксфордським університетом.
На початок