Суд продовжив тримання під вартою підозрюваним у вбивстві Мирошниченка

Суд продовжив тримання під вартою підозрюваним у вбивстві Мирошниченка

Суд продовжив тримання під вартою підозрюваним у вбивстві Мирошниченка
Facebook

У Слов’янську на судовому засіданні у справі Мирошниченка обвинуваченим подовжили термін тримання за гратами на 60 днів. Нагадаємо, Олександра Баришка та Миколу Барабаша, обвинувачують у побитті волонтера Артема Мирошниченка. Від отриманих травм Мирошниченко за тиждень помер у лікарні. Олександра Баришка та Миколу Барабаша затримали поліцейські. Наразі обвинувачувані під вартою у Бахмутському СІЗО.

Як розповів брат загиблого Сергій Мирошниченко, судовий процес триває понад рік.

"Вже все це іде понад рік, тому що Артема вже понад рік немає. А на що очікувати, я не знаю, кожне судове засідання для нас щось нове, і в один і той же час старе, бо зовсім нікуди не рухається. Стоїмо на одному місті", - каже Сергій.

Адвоката потерпілого Олександр Кадієвський розповів Суспільному, що у зв’язку з тим, новий склад суддів - з вересня, справу розглядають наново.

"Ми розпочали з самого початку, наново потрібно допитувати свідків, допитувати потерпілого і вивчати матеріали справи, речові докази, допитувати обвинувачуваних і лише після цього процес буде закритий", - каже Кадієвський.

Засідання провели у режимі відеоконференції. Через відсутність свідків, єдине, що розглянули - клопотання прокурора про подовження строку запобіжного заходу.

"Провадження стосовно обвинувачуваного Барабаша не завершено, а строк його тримання під вартою закінчується 10 січня 2021 року, сторона звинувачення звертається з клопотанням про продовження обраного запобіжного закладу у вигляді тримання під вартою", - зазначив прокурор Артемівської місцевої прокуратури Олександр Горобець.

Захисники обвинувачуваних запропонували домашній арешт, але суд залишив Баришка та Барабаша за гратами до 21 лютого 2021 включно.

Нагадаємо, наступне судове засідання призначили на 19 січня 2021 року.

Що відомо

На початок