ВАКС оголосив перерву у засіданні щодо запобіжного заходу заступнику голови ОП Татарову

ВАКС оголосив перерву у засіданні щодо запобіжного заходу заступнику голови ОП Татарову

Оновлено
ВАКС оголосив перерву у засіданні щодо запобіжного заходу заступнику голови ОП Татарову
24tv.ua

Вищий антикорупційний суд відклав засідання щодо обрання запобіжного заходу заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову. Засідання могло не відбутися через раптову передачу справи щодо заволодіння майном Нацгвардії, в якому фігурує Татаров, Офісом генерального прокурора до Служби безпеки.

Перерву у суді оголошено до 12:30 28 грудня. З клопотанням про перерву виступили представники прокуратури, оскільки через зміну підслідності змінилася і група прокурорів.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала клопотання про тримання його під вартою з альтернативою застави у 10 мільйонів гривень.

24 грудня стало відомо про передачу справи у якій фігурує Олег Татаров від ОГПУ до СБУ Про це Суспільному повідомило джерело в правоохоронних органах.

"Сьогодні вранці дізнались про це рішення. Зараз обговорюємо подальші дії",- сказав співрозмовник.

Інформацію Суспільному також підтвердили у Спеціальній антикорупційній прокуратурі.

"Це в принципі змінює все, ми більше не будемо вести цю справу", - зазначили у відомстві. Водночас деталей у САП наразі надати не можуть.

Утім у суді заявили Суспільному, що за попри передачу справи, наразі засідання не переносилося. "Засідання відбудеться. Жодної інформації про скасування я не маю", - повідомила речниця ВАКС Олеся Чемерис.

Під будівлею ВАКС на вулиці Олег Татаров поспілкувався з журналістами.

"Я буду наголошувати на необхідності проведення судових розглядів, щоб докази усі були дослідженні й суд дав незалежні якісну оцінку всі матеріалам які надав орган досудового розслідування. ну і зрозуміло що сторона захисту мала можливість професійно їх оцінити, відповідним чином надати", - заявив Татаров.

Офіс генпрокурора передав справу про майно Нацгвардії до СБУ
Олег Татаров приїхав на обрання запобіжного заходу. Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров біля будівлі Окружного адміністративного суду Києва, фото: Олександр Савоченко / Суспільне

Національне антикорупційне бюро раніше заявило про "безпрецедентне" втручання Офісу генерального прокурора в роботу відомства у відповідь на таке рішення. Суспільне звернулося за коментарем до ОГПУ та до Офісу президента, однак наразі відповіді не отримало.

Що відомо

  • Національне антикорупційне бюро розслідує можливу причетність Татарова до фальсифікації експертизи у справі заволодіння майном Національної гвардії.
  • Татаров заявив, планує подати позов проти директора НАБУ Артема Ситника про захист честі, гідності та ділової репутації.
  • 18 грудня САП та НАБУ повідомили про підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову. В Офісі президента повідомили, що їм не відомо про вручення підозри, а жодних слідчих дій в ОП не відбувалось.
  • Раніше у НАБУ повідомили Суспільному, що не повідомляли Татарову про підозру через зміну процесуальних прокурорів.

Вибір редакції

На початок