Санта-Клаус у безпеці: головний інфекціоніст США зробив йому щеплення від COVID-19

Санта-Клаус у безпеці: головний інфекціоніст США зробив йому щеплення від COVID-19

Санта-Клаус у безпеці: головний інфекціоніст США зробив йому щеплення від COVID-19
РБК

Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі зробив Санта-Клаусу щеплення від коронавірусу вакциною виробництва Moderna. Тож він закликав дітей не турбуватися про доставку подарунків на Різдво в умовах пандемії.

Про це Фаучі сказав у інтерв’ю телеканалу CNN.

"Я подбав про це…Тож що я зробив нещодавно, я здійснив подорож на Північний полюс. Я поїхав туди і сам зробив щеплення Санта-Клаусу. Я виміряв його рівень імунітету, і він в порядку. Він може спуститися у димохід. Він може залишити подарунки, він може піти, і вам нема про що турбуватися", — сказав головний інфекціоніст США.

Читайте також: Moderna vs Pfizer. Як відрізняються дві перші у світі вакцини проти коронавірусу

Тому він закликав дітей не турбуватися про доставку подарунків на новорічні свята.

Що відомо

  • У США 14 грудня почалася вакцинація від коронавірусу. Першою щеплення зробили медсестрі інтенсивної терапії Єврейського медичного центру у Нью-Йорку Сандрі Ліндсей.
  • Управління за якістю продуктів та медикаментів США (FDA) 18 грудня підтвердило високу ефективність вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna та дозволило її масове використання.
  • Раніше компанія Moderna знищила 400 тисяч доз своєї експериментальної вакцини від COVID-19 після того, як виявила проблеми з фільтрацією на пізньому етапі її виробництва.
  • Європейська комісія підписала контракт з компаніями BioNTech і Pfizer на постачання 300 мільйонів доз вакцини від COVID-19.
На початок