Засідання у справі про вбивство Кирила Тлявова перенесли через коронавірус в обвинуваченого

Засідання у справі про вбивство Кирила Тлявова перенесли через коронавірус в обвинуваченого

Засідання у справі про вбивство Кирила Тлявова перенесли через коронавірус в обвинуваченого
Суспільне

Засідання у справі по вбивству 5-річного Кирила Тлявова перенесли на 16 грудня через відсутність обвинуваченого Івана Приходька. У чоловіка діагностували COVID-19. Його термін тримання під вартою стікає в обід 16 грудня.

Про це з суду повідомляє журналістка Суспільного Вікторія Синиця.

Обвинуваченого у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова у шортах і без захисної маски до судової зали привели медичні працівники у захисних костюмах. На початку засідання Приходько кашляв.

Засідання у справі про вбивство Кирила Тлявова перенесли через коронавірус в обвинуваченого
Суспільне, Вікторія Синиця

Суддя Олександр Рева робив перерву в засіданні та просив прокурора з'ясувати чи може обвинувачуваний бути присутнім за станом здоров'я.

Читайте також: Що відбувається з резонансними справами про злочини поліцейських. Пояснює правозахисник

На судовому засіданні 11 грудня обвинуваченого не було. За словами адвоката Віктора Чевгузова, Приходько захворів на коронавірус і його поклали до Переяславської центральної районної лікарні. Тоді прокурор Сергій Семчук пропонував провести наступне судове засідання з обвинуваченим по відеоконференції, але Приходько відмовився.

Засідання у справі про вбивство Кирила Тлявова
Бабуся Кирила – Олександра Тлявова. Суспільне, Вікторія Синиця

Бабуся вбитого 5-річного хлопчика Олександра Тлявова сказала, що впевнена, що аналіз обвинуваченого підроблений.

"Його за чотири дні до судового засідання привезли в Переяслав уже с температурою. І його наше тимчасове СІЗО його не прийняло, а зразу вони викликати "швидку" і повезли його в лікарню і поклали його тут. Чого його везли? Чого його із київського СІЗО з температурою 38, як вони запевняють, привезли в Переяслав за чотири дні до судового засідання – сказав прокурор що будемо з'ясовувати", – розповіла Олександра Тлявова.

Після перерви засідання розпочалось без обвинуваченого Приходька. Прокурор Сергій Семчук прочитав висновок із лікарні. У ньому написано, що Приходько 11 грудня отримав позитивний ПЛР. Станом на 14 грудня у нього була в нормі температура та сатурація, від огляду лікаря без адвоката він відмовився.

Прокурор теж вважає, що обвинувачений симулює і подав клопотання на проведення ще одного тесту, щоб перевірити дійсність діагнозу. Суддя клопотання відхилив.

Що відомо

  • 31 травня 2019 року четверо осіб, серед яких двоє поліцейських, відпочивали та вживали алкоголь на подвір’ї приватного сектору у Переяславі-Хмельницькому на Київщині. Під час відпочинку чоловіки домовилися постріляти по металевих банках із вогнепальної зброї. Пізніше виявилося, що куля влучила у хлопчика, що був у сусідньому дворі. 3 червня п’ятирічний Кирило Тлявов помер у лікарні.
  • 23 грудня обвинувальний акт щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова направили до суду. Справу розслідують за статтями "хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї" і "вбивство через необережність".
На початок