"На даний момент - це наше місце". Артем Прима - про 13 місце в естафеті та етап у Гохфільцені

"На даний момент - це наше місце". Артем Прима - про 13 місце в естафеті та етап у Гохфільцені

Ексклюзивно
"На даний момент - це наше місце". Артем Прима - про 13 місце в естафеті та етап у Гохфільцені Facebook, Український біатлон

Ексклюзивний коментар Артема Прими для Суспільне Спорт.

Артем Прима - найкращий український біатлоніст на старті сезону. Він іде в четвертому десятку загального заліку Кубка світу за набраними очками, усього у чотирьох з шести гонок заїжджав у залікоу зону.

На етапі в Гохфільцені Артем показав 30 результат у спринті, 43 - в переслідуванні, а також провів найкращий етап українських біатлоністів у естафеті.

Суспільне Спорт поспілкувалося з Артемом Примою про старти у Гохфільцені, його самопочуття та емоційний стан команди.

  • Загальні враження від етапу

"Двоякий етап, якщо чесно. Є позитивні моменти, є негативні. Наче краще, ніж було у Фінляндії, у переслідування непогано себе почував функціонально, у плані ходу, але не склалося зі стрільбою. Я завжди казав, що стрільба - це таке: зараз є, а завтра може втрутитися будь-що, можна втратити концентрацію і все.

Своїм виступом у переслідуванні десь був розчарований, бо настріляв багато, але були позитивні моменти. У естафеті задоволений першим-другим колом, на останньому були технічні проблеми. Коли я починав бігти етап, то йшов мокрий сніг з дощем, а на другому колі почав падати густий сніг: у мене лижі були на дощову погоду. Здається, бігли 18 хвилин тільки, але різко змінилася погода - і цей нюанс важливий.

Плюси у виступах є, нехай вони і не такі великі. Але добре, що є зсув у позитивну сторону. Є надія, що наступний етап в Гохфільцені буде набагато кращим".

"Результат? Залежно з чим порівнювати. На даний момент маємо те, що маємо - ми так готові. Вище стелі ти ніяк не стрибнеш. Упевнений, що всі хлопці викладалися на 100%. На даний момент - це наше місце.

Сподіваюся, що у наступних етапах ми це поправимо. Адже раніше були хороші естафети раніше від нас: були заїзди у топ-6, були подіуми - це доводить, що ми можемо. Але такі результати трапляються тоді, коли сходяться зірки, коли ми усі в хорошій формі - от тоді можна боротися за топ-6".

Дивіться повну чоловічу естафетну гонку

  • Про перебування в Гохфільцені, погодні умови та гірський етап

"Коли зазвичай сюди приїжджаємо, тут багато снігу, морозна погода. Цього разу снігу малувато, але добре, що приготували трасу. Те, що ми залишається на ще один етап у Гохфільцені - ідеально, саме у зв'язку з коронавірус. Наскільки я знаю, в інших зимових видах спорту по-іншому, там ситуація гірша. А IBU усе продумав, тому добре, що у нас менше переїзді, менше шансів підхопити вірус.

Щодо траси тут - питаня не так у трасі, а в функціональному стані. Якщо ти в хорошому стані, то на будь-якій трасі можна бігти. Незалежно від стану, на кожен старт виходиш і викладаєшся на всі 100%. Але коли у хорошому стані - то це приносить результат, ти задоволений. А коли форми нема, то ти викладаєшся аналогічно, але результату нема - ти трохи розчаровуєшся".

Читайте також: Кубок світу з біатлону: загальний залік після трьох етапів

"Нікого не засуджую, кожен по-своєму індивідуальний. Я вважаю, що в будь-якій ситуації треба залишатися людиною і бути професіоналом. Ми давно займаємося цим видом спорту і виступаємо на такому рівні, треба бути професіоналом - знати, що і де сказати. Але у кожного буває.

Мені нема сенсу судити - казати, хто правий, хто не правий. Я б поступив по-іншому, а Дмитро на той момент вважав, що так буде правильно.

Яка образа може бути всередині команди? Кожен може десь у запалі сказати. Хтось скаже особисто в очі, хтось випадково на камеру. Буває. Усі ми люди".

Що за ситуація з Дмитром Підручним

  • Після фінішу на 74 місці в спринті у Гохфільцені Дмитро Підручний розкритикував тренера збірної України, Юрая Санітра. Звинувативши його у поганій підготовці до сезону.
  • За кілька годин Дмитро дав ще один коментар, в якому вибачився перед партнерами по команді та тренером.
  • У коментарі Суспільне Спорт Юрай Санітра заявив, що поговорив з Дмитром після того інтерв'ю та не знімає відповідальності з себе за результат.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс