"Чому я так біжу? Усі питання до тренера". Підручний - про 74-е місце на спринті в Гогфільцені Дмитро Євенко

Капітан збірної України з біатлону розповів про ситуацію в команді.

Біатлоніст Дмитро Підручний прокоментував свій виступ у спринті на третьому етапі Кубка світу, а також поділився враженнями від старту сезону загалом. Про це він розповів у коментарі XSport після фінішу в спринтерській гонці.

Дивіться відео чоловічого спринту в Гохфільцені

Дмитро Підручний фінішував на 74 місці з одним промахом. Він показав 96 результат ходом на дистанції: 2 хвилини 33 секунди відставання від лідера. На першому колі Підручний був найкращим серед українців, а потім - програв за два кола більше двох хвилин (54 секунди на другому колі, 1 хвилину 18 секунд - на третьому).

"Чому я так біжу? Всі питання до тренера, він нас готував, а не я. Я старанно виконував всі його завдання, тому як підготував, так і біжимо", - заявив біатлоніст.

За його словами, після першого кола у спринті в Гохфільцені він ніяк не міг додати. За два кола в гонці Дмитро програв більше двох хвилин: найгірший результат серед українців.

"Відносно другого кола в сьогоднішній гонці - просто перестав бігти і все, нічого не міг з собою зробити, додати не виходило абсолютно. Не знаю, що зі мною зараз відбувається, абсолютно не ті кондиції, які повинні бути. Начебто тільки початок сезону, але форми абсолютно немає", - зазначив Підручний.

За слоами Дмитра, усе пішло на спад після роботи у Вуокатті, де перебувала на передсезонному зборі збірна України з початку листопада.

"Ще до середини листопада все було абсолютно по-іншому, зовсім інші відчуття, але після роботи в Вуокатті все пішло на спад, тому зараз маємо таку ситуацію. Треба якось вилізти з цієї ями і готуватися до подальших стартів. З приводу атмосфери в команді? Вона неідеальна, але в принципі все в робочому режимі. Будемо далі працювати над помилками", - резюмував Підручний.

Перемога норвежця Дале, провал українців. Результати чоловічого спринту

Які результати Підручного в сезоні 2020/21

• У п'яти особистих гонках нинішнього сезону капітан збірної України Дмитро Підручний зміг набрати лише дев'ять залікових балів - він жодного разу не фінішував у топ-30 в особистій гонці.
  • Результати Дмитра у цьому сезоні: 73 (індивідуальна гонка), 57 (спринт), 35 (спринт), 38 (переслідування), 74 (спринт).
  • Фініш на 73 та 74 місцях - найгірші результати для Дмитра зі спринту в Естерсунді у листопаді 2017 року (тоді фінішував 75). Останні два сезони Підручний не фінішував так низько.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс