"Перші дві гонки були жахливими, не впізнавав себе". Дмитро Підручний - про слабкий старт сезону

"Перші дві гонки були жахливими, не впізнавав себе". Дмитро Підручний - про слабкий старт сезону

Ексклюзивно
"Перші дві гонки були жахливими, не впізнавав себе". Дмитро Підручний - про слабкий старт сезону Дмитро Євенко

Ексклюзивний коментар Дмитра Підручного для Суспільне Спорт.

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний набрав 6 очок за перші три гонки Кубка світу. На першому етапі Підручний фінішував 73 в індивідуальній гонці, 57 - в спринті. На другому етапі - 35 в спринті.

Дмитро багато програвав на дистанції під час перших стартів, а також чимало помилявся на стрільбі. Після першої гонки другого етапу Суспільне Спорт поспілкувалося з Підручним - про старт сезону, проблеми у підготовці та очікування від подальших стартів.

Читайте також: Юрай Санітра - про підсумки спринтів на другому етапі Кубка світу
  • Про провальний старт сезону

"Стосовно перших двох гонок. Явно погано підготувалися, були певні причини, і помилки допустили у підготовці. Головне їх у подальшому не допускати, потроху виправляємо ці помилки. Перші дві гонки були жахливими у самопочутті і стрільба не моя - усе зовсім не моє, не впізнавав себе.

Як бачимо, [у спринті на другому етапі] ходом відчутно краще пробіг, по самопочуттю краще почуваюся. Але це все ще не той стан, в якому можна було б боротися за вищі місця. Та й стрільба не така як треба - два промахи з моїх ходом зараз, це дуже багато.

Набрав перші очки - радує, що є позитивна динаміка у плані самопочуття і того як біжу, будемо працювати далі. Сподіваюся, що в наступних гонках і в Гогфільцені мене більше впізнаватимуть. Такого, як я був".

НОК України
Перші дві гонки були жахливими у самопочутті і стрільба не моя - усе зовсім не моє, не впізнавав себе
Дмитро Підручний
  • Які причини промахів у спринті на другому етапі

"На стрільбі лежачи - габарит не пройшов, це більше пов'язано з вітром. На третій постріл не зовсім так як треба зреагував, трохи не вистачило.

На стійці було хвилювання - зараз у мене стрільби стоячи взагалі нема. Кожен постріл досить важкий, з кожним - нарострає хвилювання. Треба набратися зараз впевненості, щоб з наступними стартами було краще. Останній промах - мій промах. Шкода, що не закрив, бо з одним промахом можна було боротися за топ 20-25".

"На стійці було хвилювання - зараз у мене стрільби стоячи взагалі нема", - Дмитро Підручний
  • Де припустилися помилки під час підготовки та як виправляли за 3 дні

"За три дні між етапами ми відкоригували підготовку до старту, попрацювали з фізіотерапевтом, лікарем - проаналізували, де були допущені помилки, постаралися їх виправити. Це стосується і стрільби - концентруюся на стійці, шукаю шляхи виправлення своїх помилок.

Наскільки я розумію, ці помилки пов'язані. Я думаю, ми неправильно вибрали місце підготовки (у Вуокатті). У плані снігу там були хороші умови, але порівняно з Контіолахті - зовсім різні траси по рельєфу, по підходу на стрільбище.

Дмитро Підручнийbiathlon.com.ua/Andrei Ivanov

Дмитро Підручний

Думаю, це одна з причин, чому зараз так зі стрільбою. Якщо у Контіолахті дуже складний підхід, у Вуокатті - рухаєшся вниз до стрільбища. Практично місяць тренувань у Вуокатті дали результат. Бачимо, що майже вся команда не стріляє - у всіх однакові проблеми.

Думаю, це був прорахунок у підготовці. Хоча хотіли як краще: щоб мінімізувати контакт при переїздах, дістатися до Контіолахті з якомога ближчої відстані".

  • Готовність до естафети та наступних стартів

"Спринт додав впевненості, вніс позитивні речі. До естафети, думаю, додам ще фізично, буду краще себе почувати. Не можу сказати, що я зараз готовий на всі 100% - стан не той. Але думаю, що буду рости від старту до старту".

Календар етапу №2 Кубка світу. Контіолахті, Фінляндія

  • Субота, 5 грудня, 14:20. Чоловіки, гонка переслідування (12,5 км)
  • Неділя, 6 грудня, 13:45. Чоловіки, естафета (4х7,5 км)
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start