Перемога норвежця Дале, провал українців. Результати чоловічого спринту

Перемога норвежця Дале, провал українців. Результати чоловічого спринту Biathlonworld

Дмитро Підручний - 96 за швидкістю у гонці.

Спринтерська гонка відкриала чоловічу програму третього етапу Кубка світу в Гогфільцені. Українці перед цим стартом залишилися без заміни: Тарас Лесюк через сімейні обставини повернувся до України.

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима - з одним промахом він фінішував 30. Артем, як і в попереднніх гонках, повільно стартував, але розігнався до останнього кола. Також Прима показав третій результат за швидкострільністю у гонці - 45.9 секунди.

Також у гонку переслідування потрапив Антон Дудченка - у нього теж один промах і 52 місце, понад дві хвилин відставання.

Дивіться відео чоловічого спринту в Гохфільцені

Дмитро Підручний програв більше двох хвилин на дистанції по другому та третьому колі, через що опинився аж 74 з одним промахом. Відставання Дмитра ногами - 2 хвилини 33 секунди, найгірший результат серед українців.

Богдан Цимбал - 68, Руслан Ткаленко - 87. Вони теж поза переслідування.

Перемогу в гонці здобув норвежець Йоганнес Дале - 23-річний біатлоніст уперше піднявся на подіум, одразу переміг. Він з двома нулями на 17 секунд випередив Кантена Фійона Майє, на 29 секунд - Фа'бєна Клода. Два французи опинилися на подіумі.

Брати Бьо до другої стрільби претендували на високі місця, але промахи відкинули їх далі. Йоганнес Бьо - четвертий, Тарьєй Бьо - одинадцятий.

У топ-6 також фінішували Себастьян Самуельссон та Ельмієн Жаклен.