Україна - десята в чоловічій естафеті, перемога Норвегії: повні результати чоловічої естафети AP Images

Після стартових двох етапів Україна йшла на четвертому місці.

На першу чоловічу естафету в сезоні збірна України виставила експериментальний склад: дебютант Богдан Цимбал біг на четвертому етапі, капітан команди Дмитро Підручний стартував на другому етапі.

На першому етапі за Україну біг Артем Прима - він використав 3 додаткові патрони та передав естафету на 8 місці, 27 секунд відставання від лідера. Дмитро Підручний на другому етапі зміг підняти Україну на четверте місце - капітан збірної України уперше в сезоні закрив усі мішені на стрільбі стоячи.

На останнє своє коло Підручний виходив на 7 місці, і хоча по дистанції він програв 8 секунд, але зміг підняти Україну на 3 місця вгору - четверта позиція, 18 секунд відставання.

На третьому етапі біг Руслан Ткаленко - він використав чотири додаткові патрони (найбільше в команді), програв більше хвилину по дистанції. Зрештою, передав естафету на 9 місці - відставання понад 1 хвилину 45 секунд.

Богдан Цимбал на своєму останньому етапі боровся з Францією, Чехію та Білорусією за місця. Дебютант команди закрив усі мішені без додаткових патронів, але на дистанції не втримався за Кантен Фійоном Майє та Міхалом Крчмаром. Як наслідок, Україна фінішувала на 10 місці.

Перемогу в гонці здобула Норвегія, яка була лідером в естафеті з першого по останній етап. Збірна Швеції зусиллями Себастьяна Самуельссона фінішувала другою, обійшовши на останньому етапі естафети Німеччину.

Якщо взяти кожен етап окремо, то ось результати українців: Прима - восьмий, Підручний - четвертий, Ткаленко - одинадцятий, Цимбал - чотирнадцятий.