Туман, без опадів. Синоптики розповіли, чого чекати 4 грудня

Туман, без опадів. Синоптики розповіли, чого чекати 4 грудня

Туман, без опадів. Синоптики розповіли, чого чекати 4 грудня
УНІАН

Вранці 4 грудня у Києві очікується туман. На решті території метеорологи обіцяють від 0°C до 6°C без опадів.

"До кінця доби 3 грудня, вночі та вранці 4 грудня у Києві очікується туман, видимість 200-500 м", - повідомили у пресслужбі Київської міської державної адміністрації.

Фахівці також попередили, що безвітряна погода та туман можуть призвести до накопичення забруднюючих речовин у приземному шарі атмосфери, що може вплинути на рівень якості повітря.

На півночі країни, за даними синоптиків, температура буде +1°C - +3°C, та до -2°C вночі. У центральних областях - +2°C - +4°C.

На півдні країни температура підніметься до +6°C-8°C вдень, вночі -+1°C - +3°C. У західних регіонах - до +6°C. +8°C - +10°C синоптики обіцяють у Закарпатській області.

На всій території країни - без опадів, хмарно з проясненнями.

Що відомо

  • Синоптики Гідрометеорологічного центру прогнозують теплішу, ніж зазвичай, погоду у грудні й звичайну для першого зимового місяця кількість опадів.
  • У Дніпровському та Дарницькому районах Києва у повітрі зафіксовано продукти горіння. Мешканцям цих районів радять зачинити вікна.
  • За останні 30 років температура повітря в країні підвищилася, а кількість опадів зменшилась.
  • За останні десятиліття кількість льодовикових озер зросла по всьому світу більш ніж на половину. Через зміни клімату льодовики почали швидше танути та відступати, а на цьому місці почала збиратися вода.
  • Американські вчені з університету штату Огайо заявили, що крижаний покрив Гренландії продовжить танути, навіть якщо людство зупинить кліматичну кризу.
  • Метеорологи зафіксували в австралійському місті Сідней новий температурний рекорд. Ніч на 28 листопада виявилася найспекотнішою у цій частині країни за всю історію метеоспостережень.

На початок