Ткаченко пропонує українцям відвідати заклади культури на вихідних

Ткаченко пропонує українцям відвідати заклади культури на вихідних

Ткаченко пропонує українцям відвідати заклади культури на вихідних УНІАН

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує українцям відвідати заклади культури на вихідних, оскільки "карантин вихідного дня" скасували і сфера креативних індустрій потребує підтримки". Раніше він виступав за локдаун на новорічні свята.

"Карантин вихідного дня більше не діє. А отже, рітейл, заклади культури та бізнес сфери креативних індустрій, керуючись обмеженнями помаранчевої зони, знову можуть працювати у найбільш прибутковий для них час та сезон", — написав Ткаченко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що вже з суботи (5 грудня) "можна знову переглянути виставу у театрі, познайомитися з експозиціями музеїв, послухати оперу, насолодитися концертом у філармонії чи подивитися фільм у кінотеатрі, не відкладати спортзал на понеділок, зустрітися на каву з друзями у кафе чи ресторані, піти в торговий центр і знайти собі там справу для дозвілля".

"Зробіть паузу у доставках додому, відмовтесь від спокуси залишиться під теплою ковдрою, одягайте маски, беріть антисептики і вперед на зустріч цікавим вихідним. Сплануйте їх прямо зараз", — написав міністр.

Ткаченко додав, що заклади культури дотримуються карантинних обмежень, тому їх відвідування цілком безпечно і закликав "не гаяти час та придбаним квитком, абонементом чи кавою підтримати сферу".

24 листопада Ткаченко пропонував уряду ввести двотижневий загальний карантин на новорічні свята. Він заявляв, що, на його думку, краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність.

Що відомо

  • Станом на ранок 3 грудня в Україні підтверджено 14 496 нових випадків COVID-19, летальних випадків за добу — 243, одужали 15 372 людини, шпиталізовано — 1739 осіб.
  • Кабінет міністрів припиняє дію "карантину вихідного дня", який був запроваджений в Україні до 30 листопада.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні вдалося незначним чином зупинити зростання кількості інфікованих на COVID-19, а результати карантину "вихідного дня" буде видно вже наступного тижня.
  • Кабінет міністрів може ввести локдаун у двадцятих числах грудня. Які саме обмеження буде передбачати карантин, нардепи не уточнюють.
  • Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість введення локдауну на три тижні у грудні або в січні.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше