Уряд може запровадити локдаун наприкінці грудня — депутат

Уряд може запровадити локдаун наприкінці грудня — депутат

Офiцiйно
Уряд може запровадити локдаун наприкінці грудня — депутат
УНІАН

Кабінет міністрів може ввести локдаун у двадцятих числах грудня. Які саме обмеження буде передбачати карантин, нардепи не уточнюють.

"Уряд очікує даних по захворюваності та будуть ухвалювати рішення в середині грудня. Скоріш за все це буде з 20-го грудня, стосовно того, що дуже обережно сказав прем‘єр-міністр. У них чіткого розуміння ще нема, вони вирішують, з якої кількості хворих будуть приймати рішення по карантину. Але сьогодні зрозуміло, що це не буде наступного тижня", — сказав депутат від ОПЗЖ Юрій Бойко після наради у ВР за участі голів фракцій, прем‘єра та голови ОПУ.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що для того, щоб локдаун спрацював, необхідно від 15 днів, до трьох тижнів.

"Прем‘єр-міністр сказав, що вони будуть дивитись на заповненість лікарень і, зважаючи на це, будуть вирішувати, коли вводити локдаун", — зазначив він і додав, що наразі не немає жодних передумов для негайного введення жорсткого карантину.

Він наголосив, що парламент знатиме про потенційну дату локдауну за 7 днів до того, як його будуть вводити. Арахамія також наголосив, що передумовами для введення повного карантину є кількість лікарняних ліжок і темпи розповсюдження хвороби.

За словами голови фракції "Слуга народу", наступного тижня депутати також заслухають доповідь уряду щодо того, яким чином спрацював карантин вихідного дня.

Що відомо

  • 25 листопада джерела повідомили Суспільному. що уряд може ввести жорсткий локдаун 20 грудня.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні вдалося незначним чином зупинити зростання кількості інфікованих на COVID-19, а результати карантину "вихідного дня" буде видно вже наступного тижня.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив що уряд може запровадити жорсткіший локдаун у разі, якщо ініціатива з карантином "вихідного дня" не дасть результатів.

Вибір редакції

На початок