Кандидат на посаду міського голови Бердянська подав апеляцію

Кандидат на посаду міського голови Бердянська подав апеляцію

Кандидат на посаду міського голови Бердянська подав апеляцію

Кандидат на посаду міського голови Бердянська Олександр Свідло, який за підрахунками ТВК програв вибори Валерію Баранову, подав апеляцію. Про це повідомив на сторінці у Facebook новообраний міський голова Бердянська Валерій Баранов.

Справу повинен розглянути апеляційний суд у Дніпрі 3 грудня. Напередодні Олександр Свідло так прокоментував рішення суду першої інстанції: "Вважаю, що зобов'язаний захищати вибір людей, які повірили в мене, тому нашою командою прийнято рішення, скористатися своїм законним правом і звернутися до суду. Суд першої інстанції прийняв досить очікуване рішення і відмовив."

Нагадаємо, Запорізький окружний адміністративний суд не задовільнив позов кандидата на посаду міського голови Бердянська Олександра Свідла щодо визнання результатів виборів 25 жовтня та 22 листопада недійсними. Відповідне рішення інстанції опублікували на сайті реєстру 30 листопада.

Свій позов Олександр Свідло обґрунтовує тим, що для другого туру виборів у Бердянську незаконно надрукували бюлетені. І ніби-то саме їх вкинули у скриньки представники опонента. Цим Свідло пояснює і високу явку у Бердянську, яка склала 39,23%. Тоді як в середньому по Україні на виборчі дільниці прийшло 29,53%.

Що відомо

  • 90 000 бюлетенів незаконно надрукували у Більмаку для другого туру виборів міського голови у Бердянську. Перешкодили цьому місцеві громадські активісти.
  • Активність виборців у Бердянську була найвищою з-поміж 11-ти міст України, де відбулися повторні вибори міських голів. Загалом, у списку виборців були 88 164 жителі Бердянська, з них 34 591 отримав бюлетень та проголосував у другому турі виборів.
На початок