Ілон Маск став другою найбагатшою людиною у світі

Ілон Маск став другою найбагатшою людиною у світі

Ілон Маск став другою найбагатшою людиною у світі
Ілон Маск. Фото: AP

Американський бізнесмен Ілон Маск за обсягом статків обігнав засновника корпорації Microsoft Білла Гейтса та став другою найбагатшою людиною у світі за версією Bloomberg.

Видання оцінило статки засновника компаній Tesla та SpaceX у 127,9 мільярда доларів. Завдяки черговому здорожчанню акцій Tesla він збільшив свій капітал на 7,2 мільярда доларів.

Загалом протягом 2020 року Маск збільшив свої статки на 100,3 мільярда доларів США. У січні він зміг посісти 35 місце серед найбагатших людей світу.

Значною мірою на зростання капіталу Маска вплинула ринкова вартість акцій Tesla, яка наближається до 500 мільярдів доларів. Нині бізнесмена випереджає лише засновник Amazon Джеф Безос.

Як зазначає видання, Білл Гейтс, статки якого сягають 127,7 мільярда доларів, зміг би зберегти свою попередню позицію, проте з 2006 року він пожертвував на благочинність понад 27 мільярдів доларів.

Що відомо

  • Раніше Ілон Маск став третьою найбагатшою людиною світу.
  • Американський інженер і підприємець Ілон Маск повідомив, що чотири рази здав швидкі тести на антиген COVID-19. У результаті два з них були позитивні, а два негативні.
  • Засновник компанії SpaceX Ілон Маск розповів, що перші поселенці на Марсі житимуть в будинках, схожих на скляні куполи
  • Компанія Ілона Маска SpaceX та NASA успішно запустили корабель Crew Dragon з екіпажем астронавтів до Міжнародної космічної станції.
  • У липні Ілон Маск увійшов до топ-5 найбагатших людей світу.

На початок