ХК "Краматорськ" одержав перемогу над ХК "Маріуполь" з рахунком 4-3

ХК "Краматорськ" одержав перемогу над ХК "Маріуполь" з рахунком 4-3 ХК "Донбас"

В Дружківці відбулася друга гра сезону, між хокейними командами "Краматорськ" та "Маріуполь" у який перший тайм завершився з рахунком 3-0 на користь Краматорчан, а другий забрав Маріуполь, 0-3. Усе вирішилось в останньому таймі.

Про це повідомляє ХК "Донбас".

"Першими кидок по воротах зробила команда з Маріуполя, проте рахунок на 3 хвилині відкрили хокеїсти "Краматорська". Через 5 хвилин "Краматорськ" закинув другу шайбу - автором гола став Ципнятов" - йдеться у повідомленні.

ХК "Донбас" повідомляє, що краматорці створювали багато гольових моментів і за 14 секунд до кінця періоду Ципнятов закинув третю шайбу, 3: 0 на користь "Краматорська".

У повідомленні додається, що у другому таймі "Маріуполь" провів заміну, замість Мамедова випустивши Дуве. За другий тайм маріупольці забили три шайби і зрівняли рахунок.

У ХК "Донбас" кажуть, що у третьому таймі, команда з Краматорська забила одну шайбу і одержала перемогу, 4:3 на користь господарів майданчика. (3:0, 0:3, 1:0)