"Хочу тайтл-шот". Непереможний Амосов кинув виклик чемпіону світу

"Хочу тайтл-шот". Непереможний Амосов кинув виклик чемпіону світу

"Хочу тайтл-шот". Непереможний Амосов кинув виклик чемпіону світу instagram.com/s_amoskin

Український боєць ММА Ярослав Амосов розповів про свої плани на майбутні поєдинки.

Ярослав Амосов переміг американця Логана Сторлі у Bellator 252 за рішенням суддів. Після бою на пресконференції він розповів про те, наскільки складним був бій та з ким хоче битися далі.

Читайте також: Ярослав Амосов виграв надскладний бій та залишився непереможним у MMA

За його словами, він нервував при суддівських оцінках, оскільки у разі поразки від Сторлі йому довелося починати шлях у Bellator з нуля.

"Так, я нервував, що від цього бою залежить, що буде далі. Тепер я проситиму серйозний бій, я хочу тайтл-шот. Якби я програв, то довелося повернутися на переможний шлях", - заявив Амосов.

У пріоритеті Амосова залишається можливий бій із чинним чемпіоном Bellator.

"Дуглас ЛімаЧемпіон Bellator 232? Всі бійці - мої колеги. У мене немає ворожнечі з ним. Я всіх суперників обіймаю на зважуванні, я всіх люблю", - сказав Амосов після бою.

Ярослав зазначив, що в разі того, якщо не вдасться битися за чемпіонський пояс, то у нього є конкретний суперник, з яким він хотів би битися.

"Якщо не тайтл-шот, то з ким хотів би битися? З ким завгодно, у кого кращий рейтинг, ніж у мене - Лоренц Ларкін", - зазначив боєць.

Для Амосова бій проти Логана Сторлі був третім у 2020 році: він бився у лютому та серпні. Після бою українець не дав відповідь на запитання, коли він буде готовий до наступної сутички.

Раніше в інтерв'ю Суспільне Спорт Амосов розповідав про пропозиції про перехід до UFC, бажання стати чемпіоном, бої під час пандемії та ймовірність протистояння з Дугласом Лімою.

Читайте також: Боєць ММА Ярослав Амосов про трешток: "На копій МакГрегора смішно дивитися"

Результат Амосов - Сторлі визначали суддівські записки. Українець переміг роздільним рішенням суддів - 28:29, 29:28, 29:28. Усі три арбітри віддали Амосову перший раунд, два з трьох - другий. Власне, друга 5-хвилинка і стала ключовою, оскільки на останніх хвилинах перевагою володів американець.

Статистика бою Амосов - Сторлі

  • Українець наніс значно більше точних ударів: 53 проти 13 у суперника. Основний акцент Амосов робив на панчі - 116 викинутих, 41 точний, але був максимально успішний в ударах ногами (9 з 9) та колінами (3 з 3).
  • Сторлі намагався переводити бій в партер - 11 спроб тейкдаунів та старався робити больові (3 спроби).
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс