Боєць ММА Ярослав Амосов про трешток: "На копій МакГрегора смішно дивитися"

Боєць ММА Ярослав Амосов про трешток: "На копій МакГрегора смішно дивитися"

Ексклюзивно
Боєць ММА Ярослав Амосов про трешток: "На копій МакГрегора смішно дивитися" Instagram s_amoskin

Найвідоміший "поціновувач" брудних розмов перед поєдинками – Конор МакГрегор, який має багато наслідувачів такої лінії поведінки. Натомість українець Ярослав Амосов трешток не підтримує.

Як розповів непереможний боєць ММА, який виступає в промоушні Bellator, він не вдається до образливих висловів перед боєм, аби вивести суперника з рівноваги.

"Я не хочу цього робити. Ставлюся добре до своїх суперників. Хіба я маю лаяти хлопця, якщо він займається тією ж справою, що і я. Звичайно, якщо почне, то я можу відповісти, але буду намагатися по-доброму. Я запрошую суперників після поєдинків поспілкуватися і тренуватися разом.

Читайте також: "Наче зв'язали мотузкою". Непореможний український боєць розкритикував UFC"

Найвідоміший серед «трештокерів» - Конор МакГрегор. Після нього з’явилося багато таких, і що? Просто на них смішно дивитися. Кожен має бути собою, а коли ти починаєш копіювати когось, то це вже не ти. Краще взагалі мовчав би", – сказав Амосов в інтерв'ю Суспільному Спорт.

Що відомо:

  • Кар’єра Ярослава Амосова у змішаних єдиноборствах почалася вісім років тому, боєм в Києві. Два роки тому українець дебютував у престижному промоушні Bellator MMA. За ці два роки Ярослав провів п’ять боїв у США, в усіх переміг. Загалом у кар’єрі українця – 24 сутички і 24 перемоги.
  • Його останній бій відбувся шість днів тому в США, на PPV Bellator 244. Амосов достроково переміг Марка Леммінгера: лікар зупинив бій після першого раунду.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start